Jump to content

( 12 / 12 ) Akagami no Shirayuki-hime 2

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 100
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Akagami no Shirayuki-hime 2 Anime Türü : Dram, Fantastik, Romantik, Shoujo Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Sinsine Düzenleme : Sinsine Öze

1-2-3. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

4. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Posted Images

Ya bir şey diyeceğim başından beri neden o kızıl kafa için bir seri yapılmış ben anlamış değilim. Gül gibi İzana var orada yani:cryingwhilelaughing_anim:

Aslında İzana için bir seri olsa çok iyi olur. Eminim en az biz kadar meraklısı vardır. Hem bakalım nasıl bir kızla evlenecek ben şahsen merak ediyorum yani. Böylesi bir karakterin aşk evliliği yapması hoş olur. Ki adamın romantik yönünü görmek amma iyi gelecektir :blush-skype-smiley:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Nones yazdı:

Ya bir şey diyeceğim başından beri neden o kızıl kafa için bir seri yapılmış ben anlamış değilim. Gül gibi İzana var orada yani:cryingwhilelaughing_anim:

Aslında İzana için bir seri olsa çok iyi olur. Eminim en az biz kadar meraklısı vardır. Hem bakalım nasıl bir kızla evlenecek ben şahsen merak ediyorum yani. Böylesi bir karakterin aşk evliliği yapması hoş olur. Ki adamın romantik yönünü görmek amma iyi gelecektir :blush-skype-smiley:

Ben evliliğinin bu sezon görüneceğini pek sanmıyorum, 1 bölüm kaldığı düşünülürse :D valla ya Kiki, Izana dururken neden Shirayuki'ye adanmış bu seri anlam veremedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, panres yazdı:

3. sezon gelecek anlaşılan. Elinize sağlık.

Nones'un da dediği gibi sonunda "Fin" yani "Son" yazıyordu ve ilk sezonun son bölümü "12. Bölüm" olarak geçiyordu ancak bu sezonun son bölümünde "12. Bölüm" ya da "24. Bölüm" yerine "Son Bölüm" ifadesi geçiyordu. O yüzden benim de 3. sezona dair pek umudum yok açıkçası ama yeni sezon gelecekmiş gibi bitirdikleri konusunda haklısın. Gerçi Bones henüz resmi bir açıklama yapmadı serinin 3. sezonunun olup olmayacağına dair ama ben en iyi ihtimal OVA'yla sonuca bağlarlar diye düşünüyorum.

Shirayuki'nin "ay istiyor muyum acaba, ama o prens, ay ne yapsam ki, ay bilemedim bak şimdi" tarzı şizofrenik kararsızlığının bir sonuca bağlanmasını isterdim şahsen. Bulmuşsun Zen gibi adamı bu neyin kararsızlığı acaba derler adama yani! Sanırım Shirayuki'yi sevmeyen nadir insanlardan biriyim, şahsen onun yerine bol bol Mitsuhide, Kiki, Izana ve Zen'i izlemeyi tercih ederdim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 29.03.2016 at 16:35, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:

Nones'un da dediği gibi sonunda "Fin" yani "Son" yazıyordu ve ilk sezonun son bölümü "12. Bölüm" olarak geçiyordu ancak bu sezonun son bölümünde "12. Bölüm" ya da "24. Bölüm" yerine "Son Bölüm" ifadesi geçiyordu. O yüzden benim de 3. sezona dair pek umudum yok açıkçası ama yeni sezon gelecekmiş gibi bitirdikleri konusunda haklısın. Gerçi Bones henüz resmi bir açıklama yapmadı serinin 3. sezonunun olup olmayacağına dair ama ben en iyi ihtimal OVA'yla sonuca bağlarlar diye düşünüyorum.

Shirayuki'nin "ay istiyor muyum acaba, ama o prens, ay ne yapsam ki, ay bilemedim bak şimdi" tarzı şizofrenik kararsızlığının bir sonuca bağlanmasını isterdim şahsen. Bulmuşsun Zen gibi adamı bu neyin kararsızlığı acaba derler adama yani! Sanırım Shirayuki'yi sevmeyen nadir insanlardan biriyim, şahsen onun yerine bol bol Mitsuhide, Kiki, Izana ve Zen'i izlemeyi tercih ederdim :)

Sonradan fark ettim "Son"  yazısını.  Güzel bir son yapabilirlerdi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
On 29.03.2016 at 16:35, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:

Kesinlikle katılıyorum obi de tatlı falan ama şimdi Zen gibisini daha nerden bulacaksın ah ah değer kıymet bilmiyor kimse :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.