Jump to content

( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi

Sinsine

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Boku dake ga Inai Machi

Anime Türü : Gizem, Psikolojik, Seinen, Doğaüstü Güçler

Bölüm Sayısı : 12 / 12

Yapım Yılı : 2016

Çevirmen : Nones

Düzenleme : Sinsine

Özet: Hayat mücadelesi veren manga yazarı Satoru Fujinuma, kendisini ifade edememekten korkmaktadır. Ancak Satoru Fujinuma'nın ölüm ve felaketleri önleyen, kendisini bu olayların henüz gerçekleşmediği zamana gönderen zoraki doğaüstü bir yeteneği vardır. Bir gün, katil olarak şüpheli duruma düşeceği bir kazaya karışır. Kurbanı kurtarmak için umutsuzca zamanın ötesine gittiğinde, kendisini sınıf arkadaşı Kayo Hinazuki'nin kaybolmadan bir ay önceki ilkokul zamanlarında bulur. Satoru'nun şimdi yeni bir görevi vardır; sınıf arkadaşı Kayo'yu kurtarmak ve onun ortadan kaybolmasının arkasındaki gizemi çözmek.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 141
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Boku dake ga Inai Machi Anime Türü : Gizem, Psikolojik, Seinen, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Nones Düzenleme : Sinsine

8. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

12. Final Bölümü eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan Nones arkadaşımıza emeği için teşekkür ederiz. İyi seyirler...

Posted Images

Sanki Kız Biraz Daha Büyük Olsa Daha İyi Olurdu Diye Düşünüyorum Ama Bakalım Güzel Bir Seri Olur İnşallah Şimdiden Çevirilerin Devam İçin Başarılar Ve Teşekkürler... (Finali Göremeyecek Olmam Çok Üzücü :) Askerden Geldikten Sonra Artık)...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Steins gate animesini andırsa da kelebek etkisi filminin anime uyarması gibi bir şey olmuş katılıyorum.
Psikoloji türü genelde animelerde nadir çıkar bu yüzden kaçırmayı pek istemedim  :P

Beni korkutan tek şey, (muhtemelen 24/25 bölüm olacak) konusunda sapıp sezonun tek psikolojik türündeki animesini batırma ihtimalleri.

Sürekli bücür hallerini görmemiz nasıl bir hava katar bilmiyorum ama doğru işlendiği taktirde eminim ki sezonun en iyi animelerinden birisi olacaktır. Hatta 2016 yılının en iyi 10 animesi arasına rahatlıkla girecektir.  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.