Jump to content

Bleach Tanıtım (Anime)

Manga-ka

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Yaratıcı:Tite Kubo

Durum:Hala devam etmekte

Tür:Aksiyon,Macera,Komedi,Drama,Fantastiko XD,shounen,Doğaüstü (hep üstü)

yeni bir karakter türü = ichigo yapısı bambaşkadır XD

ichigo(kızlarda çilek isminde konuyo) normalde kız ismidir ama ichi ve go'yu ayırınca ve bir taraflarınızı yırtınca erkek ismi olabiliyo(koruma anlamına geliyo)

Resmi ekleyen

konumuzu geçelim bu kız/erkek isimli arkadaş güçlüdür orantısız güçleri vardır ama nedense saçma düşünceleri yoktür,ama saçma bi karakterdir kendini adaletçi biri gibi gören ve ruhları görüp onlarla konuşabilen bir manyaktır...öle ayin falan yapmıyo ama yolda geçerken görüyo işte...ALLAH vergisi bir yetenek demek istemiyorum böyle bi mala ben sakız bile vermem şahsen

Resmi ekleyen

tabi bu ruhların da iyisi,kötüsü,hırlısı ve hırısızı olabilir değilmi

ichigo sabah saçma saçma okula giderken aniden göremediğimiz bir şeyin saldırısına uğrar ve bundan ilginç bir yardım ile kurtulurlar...gün nasıl başladıysa öyle biter felsefesine dayataraktan devam eden hikayemizde bizim ichigo okulda geçirmiş olduğu dandik hayatından sonra evinde dinlenirken bir peri kızı yani kuchiki güzelimiz odaya dalar ve ichigo ile bir dalaşmaya karışır...ichionun onu görebilmesine şaşırdığını belirttikten sonra eve büyük bir ruh saldırır (can alıcı nokta) ichigo insanlığın ötesine geçer ve bir mal olduğunu kanıtlar

Resmi ekleyen

yaratıkla olan dövüşten sonra peri kızımız belli nedenlerden ötürü kaybeder ve ölüm döşeği moda girer ichigo yardım etmek ister ama yapabileceği tekşey ayak bağı olmaktır...ama rukia ona yardım edebileceği bir yol gösterir...sapıkça fikirlerinizi kendinize saklayın gösterdiği şey o değil XD

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

İlk 60-65 bölümü izle sonra bırak.Yarısı fiiller zaten :) Dövüşler ilk başta güzel gelir ama olayı sonradan çakarsın :D

5. bölümdeyim pek bi ilgimi çekmedi maalesef ama boş vakitlerimde izlicem çünkü narutoda da aynı şey olmuştu zabuzalı bölümler bayağı bayıcıydı (sağolsun flashbackler)fillerin zaten listesi oluyo ordan bakıp hiç izlemem filleri olmadı mangadan devam ederim :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.