Jump to content

( 12 / 12 ) Hai to Gensou no Grimgar

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Hai to Gensou no Grimgar Anime Türü : Aksiyon, Dram, Macera, Fantastik Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : tristram666 Düzenleme : Sinsine Öze

Elinize sağlık arkadaşlar.. Hemen indirip izleyim...  Acayip merak ediyorum bu bölümü...    İzleyip geldim...  Uzun zaman sonra ilk defa nefesimi tuttuğum bir anime izledim. harika bölümdü..

Aynen, bu türler arasında izlediğim ve aklımda kalan en iiyisi Btooom. Sao v.b. geçelim...

Posted Images

Biriktirip izlemenin keyfiiiiii... :rice-ball-smiley-09:

Spoiler

Mary'nin hikayesi çok fenaymış.. O da arkadaşlarını kaybetmiş.. Acaba Manato'nun kendisini iyileştirememe nedeni de büyü gücünü kullanmış olması mıydı? Yoksa eski düşünceme dönerek yaralı olmasından dolayı olduğuna mı inanmalıyım.
Manato'ya da kıdemli kolyesi almışlar kıyamam... :rice-ball-smiley-04: Çok duygusal bir sahneydi... Şimdi de Ranta uyuzluk çıkarıyor. Aslında o en başından biraz küfürbaz ve huysuzdu ama artık iyice "benim stilim bu kardeşim beğenirsen" diye havalara girdi. Yazık ha Haruhiro bir türlü kendisini lider gibi hissedemedi diğerlerine de hissettiremedi. Neyse ki Mary'i biraz biraz aralarına almayı başardılar. 

İkinci sezon gelir mi acaba? Eline sağlık tristram666

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, jans09 yazdı:

Biriktirip izlemenin keyfiiiiii... :rice-ball-smiley-09:

Göster

Mary'nin hikayesi çok fenaymış.. O da arkadaşlarını kaybetmiş.. Acaba Manato'nun kendisini iyileştirememe nedeni de büyü gücünü kullanmış olması mıydı? Yoksa eski düşünceme dönerek yaralı olmasından dolayı olduğuna mı inanmalıyım.
Manato'ya da kıdemli kolyesi almışlar kıyamam... :rice-ball-smiley-04: Çok duygusal bir sahneydi... Şimdi de Ranta uyuzluk çıkarıyor. Aslında o en başından biraz küfürbaz ve huysuzdu ama artık iyice "benim stilim bu kardeşim beğenirsen" diye havalara girdi. Yazık ha Haruhiro bir türlü kendisini lider gibi hissedemedi diğerlerine de hissettiremedi. Neyse ki Mary'i biraz biraz aralarına almayı başardılar. 

İkinci sezon gelir mi acaba? Eline sağlık tristram666

Spoiler

Daha Mary'nin hikayesini daha yeni anlattılarsa ikinci sezon da gelir diye düşünüyorum. Ben şimdiye 2. cildi bitirmiş olurlardır diyordum ama bitirmemişler. Novele ağırlık mı versem ne ;(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Mizunee yazdı:
  Gizle

Daha Mary'nin hikayesini daha yeni anlattılarsa ikinci sezon da gelir diye düşünüyorum. Ben şimdiye 2. cildi bitirmiş olurlardır diyordum ama bitirmemişler. Novele ağırlık mı versem ne ;(

8-9 civarı MAry ve Manato ile geçti ama baya baya güçlenmeye başladılar. Gelsin gelsin çok güzel gidiyor :4:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

58 dakika önce, jans09 yazdı:

8-9 civarı MAry ve Manato ile geçti ama baya baya güçlenmeye başladılar. Gelsin gelsin çok güzel gidiyor :4:

Spoiler

Birde sırf light novelini tanıtmak için yapıyo olabilirler öyle bir sıkıntı var. Bir kaç bölüm izledim çizimler çok hoştu ama konuda eksiklikler vardı bilmem artık :D 

Bu arada Mary olayı biraz uyduruk gelmişti bana birinde büyü gücü bitip kendi ölüyor diğerinde büyü gücü bitip arkadaşları ölüyor sanki birbirlerine otusun diye koymuşlar gibi. :D Mary yalan söylüyor anlamında değilde yazarcığım hüstünde durmamış gibi. Gerçi onların olayı da ayı bir konu. Neyse spoiler vermeden kaçayim ben :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.