Jump to content

( 12 / 12 ) Hai to Gensou no Grimgar

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Hai to Gensou no Grimgar Anime Türü : Aksiyon, Dram, Macera, Fantastik Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : tristram666 Düzenleme : Sinsine Öze

Elinize sağlık arkadaşlar.. Hemen indirip izleyim...  Acayip merak ediyorum bu bölümü...    İzleyip geldim...  Uzun zaman sonra ilk defa nefesimi tuttuğum bir anime izledim. harika bölümdü..

Aynen, bu türler arasında izlediğim ve aklımda kalan en iiyisi Btooom. Sao v.b. geçelim...

Posted Images

12 dakika önce, Kutatgu yazdı:

Bu sezonun sürprizi kesinlikle bu seridir. İzlerken oldukça keyif alıyorum. Aksiyon mu, SoL'mu derseniz ikisini de dengeleyen biraz ağır seyir eden başarılı bir seri. 

Kesinlikle katılıyorum. Bölümün nasıl bittiğini dahi anlayamadan bitmiş ED'e geçmiş oluyor. Durgunluğu, müzikler, çizimler çok güzel olmuş...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 21.03.2016 at 20:37, jans09 yazdı:

Ahanda şimdicik 11. bölümü izledim... Yazmazsam çatlarım... Çok pis bir yerde bitti... Ranta'ya tam uyuzluk çıkarıyor derken ibreyi 180 derece çevirdim... "Manato değilsin ne de olsa" deyince çok kızmıştım ama iskelede "sen bizim liderimizsin" dediği yerde çok umutlanmıştım. Adam kala kaldı ya orada :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Gelecek bölümü izlemek için sabırsızlanıyorum... Mary'nin arkadaşları ile karşılaştıkları yer de ne kötüydü ha. Kız hazırlamış kendini. Manato için de demişti rahip efendi. Bu şekilde bırakırsanız zombi olur diye.. Yakmışlardı. Geçen bölüm Mary'nin arkadaşları ne oldu acaba derken bu bölüm çıktılar meydana.. Aynı şeyi Ranta için de görmeyiz umarım... :bird-onion-head-emoticon:

On 21.03.2016 at 16:42, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:
  Gizle

Düşünsenize hepsi ölüyormuş :D Ranta'ya bayıldığımı söyleyemem ama arkada bırakmasınlar yine yazık ya :D Zaten Manoto'nun başını yediler durduk yere bir ölüm daha olmasın :D

Bana kalırsa biraz kan akmalı... ölümler tecrübe ve unutulmayan izler bırakıyor. Daha fazla dram olsun ama saçma olmasın ölümler(bkz. Manato), olsun ki daha fazla intikam alınsın(goblinlere yaptıkları baskın sahnesi çok güzeldi, Moguzo coşmuştu orada). Tabi bir kitap var ortada okumadım nasıl bir hikaye var bilemeyeceğim. Ama sonuç ne olursa olsun bu anime devam etmeli ve karakterlerin gelişimi sadece yetenekte değil fiziksel gelişimi de olmalı. (Çok şey istiyorum sanki) :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, tristram666 yazdı:

Bana kalırsa biraz kan akmalı... ölümler tecrübe ve unutulmayan izler bırakıyor. Daha fazla dram olsun ama saçma olmasın ölümler(bkz. Manato), olsun ki daha fazla intikam alınsın(goblinlere yaptıkları baskın sahnesi çok güzeldi, Moguzo coşmuştu orada). Tabi bir kitap var ortada okumadım nasıl bir hikaye var bilemeyeceğim. Ama sonuç ne olursa olsun bu anime devam etmeli ve karakterlerin gelişimi sadece yetenekte değil fiziksel gelişimi de olmalı. (Çok şey istiyorum sanki) :admire-onion-head-emoticon:

Aslında ölümler konusunda haklısın ama ölümler şimdilik yeter sanki... :sweetdrop-onion-head-emoticon: Ranta ölmesin aslında kurtulsun. Hatta onu kurtarmak için daha birlelsinler ve Haruhiro'nun liderlik içgüdüsünün gelişmesini görmek istiyorum... Karakteristik olarak yumuşak biri ama içsel savaşını çözsün artık. Ayrıca hiiiiiiç de çok bir şey değil istediklerin... Sanırm hepimiz aynı dilekler içindeyiz :smoking2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.