Jump to content

( 12 / 12 ) Hai to Gensou no Grimgar

Sinsine

Önerilen İletiler

Elinize sağlık arkadaşlar.. Hemen indirip izleyim... :afew: Acayip merak ediyorum bu bölümü... 

İzleyip geldim...  Uzun zaman sonra ilk defa nefesimi tuttuğum bir anime izledim. harika bölümdü... Sakinliğin bu kadar kalp atışlarını hızlandırıp beklentiyi yükseltmesi inanılmaz bir şey... İşin aslı Haruhiro'nun ölüp günümüz dünyasında uyanarak evinden çıkıp gökdelenler arasından bir sokakta yürümesini beklemedim değil... Uyanması daha bi güzel oldu tabii.. 

İkinci sezonu gelsin... Hemencecik gelsin... Sonra tristram666 (eline sağlık) onu da çevirsin,  Sinsine de encode/upload etsin biz de izleyelim.. :frf::afew:

Düzenlenme: jans09 tarafından
İzledi geri geldi...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Hai to Gensou no Grimgar Anime Türü : Aksiyon, Dram, Macera, Fantastik Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : tristram666 Düzenleme : Sinsine Öze

Elinize sağlık arkadaşlar.. Hemen indirip izleyim...  Acayip merak ediyorum bu bölümü...    İzleyip geldim...  Uzun zaman sonra ilk defa nefesimi tuttuğum bir anime izledim. harika bölümdü..

Aynen, bu türler arasında izlediğim ve aklımda kalan en iiyisi Btooom. Sao v.b. geçelim...

Posted Images

Bitti :) Tez zamanda 2. hatta 3. sezonu gelmeli. Mümkünse bölüm sayısı 3 basamaklı olmalı. Sıkılmadan izlerim yani :)

Spoiler

Gönlüm Yume'ciğimden yana olsa da Merry'i baya ön plana çıkardılar. Bizim Haru'yu kiminle çift yapacaklar merak ediyorum. 

Bunu geçersem, özellikle son bölüm neydi öyle be. O ışın tekniğini hep karizmatik bulurdum ama son bölümde Haruhiro'nun karizması ile birlikte teknik de gözümde bambaşka bir noktaya geldi. Tek atmış gibi görünmesi umrumda değil. Doğrusu hiç de ''tek attı'' sıkıcılığı hissetmedim bunu o kadar karizmatik yaptılar ki hissetmedim. Finali izlemeden önce ''o canavarı kim bilir ne zorluklarla yenmişlerdir'' diyordum ama resmen ters köşe oldum.

Yume ile Barbara-sensei'yi biraz benzetiyorum. Yume kurt köpeği almak istediğini söylemişti son bölümde Barbara-sensei'nin yanında bir köpek görünce düşündüm de sanırım düşündüğümden daha fala benziyorlar :)

Ah Merry neden bu kadar güzelsin. Ne güzel Haru ile Yume'yi shiplemiştim şimdi hala aynı düşüncede olsam da bana zaman zaman ''acaba..'' kararsızlığı yaşattığını söylemeliyim :)

Bu seri hakkında yazabileceğim çok şey var rahat bir kaç sayfa olur yani. Sadece bu sene için değil, tüm izlediğim animeler arasında favorilerimden sayabileceğim kadar etkiledi beni. Gelecek sezonlarını iple çekiyorum. Bence potansiyelinin daha az bir kısmını gördük :)

Emeğinize sağlık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler
On 28.03.2016 at 17:31, jans09 yazdı:

Elinize sağlık arkadaşlar.. Hemen indirip izleyim... :afew: Acayip merak ediyorum bu bölümü... 

İzleyip geldim...  Uzun zaman sonra ilk defa nefesimi tuttuğum bir anime izledim. harika bölümdü... Sakinliğin bu kadar kalp atışlarını hızlandırıp beklentiyi yükseltmesi inanılmaz bir şey... İşin aslı Haruhiro'nun ölüp günümüz dünyasında uyanarak evinden çıkıp gökdelenler arasından bir sokakta yürümesini beklemedim değil... Uyanması daha bi güzel oldu tabii.. 

İkinci sezonu gelsin... Hemencecik gelsin... Sonra tristram666 (eline sağlık) onu da çevirsin,  Sinsine de encode/upload etsin biz de izleyelim.. :frf::afew:

Herkese teşekkür ederim :) Umarım başka başka sezonlarda gelir! :088:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim için unutulmaz bir anime oldu. İşlenişi bu kadar güzel bir anime bulmak gerçekten çok zor. Hele ki klasik shounenlerin o rüzgarını taşımadan bu kadar bu kadar güzel üstüne düşündüren ,hayal kurduran, hatta sorgulatan az anime bulunur. Neredeyse böyle bir gerçeklik olsa ben içine düşsem ne olurdu ne yapardım  ? dedim. Çok önemli bu. Ki unutmadan harika bir de eding ve openinge sahip ,şarkılar favorim. Light novel çevirisine kaldım şimdilik beklerken ama ikinci sezon için yeşil ışık var inşallah yeniden ellerinizden izlemek mümkün olur emeği geçenlere çok teşekkürler   :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.