Jump to content

Anime - Japonlar&Genel / Ya Biz? (SONUÇ!)

jans09

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Oylama bitti!!!!     Listeler:    MAL ve Anicore      Liste olarak hepimizin bildiği MAL (MyAnimeList) ve Japonların sıklıkla kullandığı Anicore adlı sitelerden yararlandım. Öncelikle onların

Legend of the Galatic Heroes  Steins; Gate  Ghost in the Shell: Stand Alone Complex  Bakemonogatari  Hunter X Hunter  Fullmetal Alchemist: Brotherhood Bunları seçtim tabisi -_-   

Aşağıdakiler benim favoriler. İzleyipte seçmediğim 1 tane var onun dışında diğerlerini izlemedim uymadı :P   Clannad Clannad After Story Code Geass R1 - R2 Steins Gate Fullmetal Alchemist Brotherhood

Posted Images

Listeye bak laf demiyim diyorum ama elden bir şey gelmez bazıları sadece vasatın biraz üzeri bana göre neyse Rainbow ,monsters ,Tokyo Magnitude 8.0 , Shokugeki no Souma , Grappler Baki Black Lagoon  ,Nodame Cantabile k-on 'u listeye alan şahıs bu animeden bihaber belli ki neyse uzar gider hepsi listedekilerle kıyaslanabilecek kalitededir ayrıca Rainbow ve monsters ın listeye konmamasını eshefle kınıyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Böyle listeleri daha makul şekilde yapsasanız daha güzel olur aslında. Mesela oraya FMA vb. şeyler koymak otomatik olarak diğerlerini elemiş oluyor.

Alt başlıklara bölebiliriz. En iyiler, drama, eğlence, eskiler vb. hem böylece daha kapsamlı ve anlamlı bir anket yapmış oluruz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Listeye bak laf demiyim diyorum ama elden bir şey gelmez bazıları sadece vasatın biraz üzeri bana göre neyse Rainbow ,monsters ,Tokyo Magnitude 8.0 , Shokugeki no Souma , Grappler Baki Black Lagoon  ,Nodame Cantabile k-on 'u listeye alan şahıs bu animeden bihaber belli ki neyse uzar gider hepsi listedekilerle kıyaslanabilecek kalitededir ayrıca Rainbow ve monsters ın listeye konmamasını eshefle kınıyorum...

Mal ve Anicore listelerinin Türkiye karşılığını oyladık, kafamıza göre koymadık animeleri :smile_artiz:  Yani istek almıyoruz -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bizde en sevilen animeler listesi yapmaya çalışmışsın ama ankete kendi izlediğin ve sevdiğin animeleri koymuşsun bide gintamayı sezonlarına ayırmana gerek yoktu.Amaç güzel ama işleyiş kötü

Millet bir önceki yorumu bile görüp okumuyor, hatta konuyu okumuyor. Anicore ve Mal listelerindeki animeleri koyduk :smile_bilmem:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birçok insanın animeye çizgifilm dediği bir ülkede 'izle, ne olursa olsun izle' modunda olmak gerek bence :) Animeler o kadar birbirinden farklı ki doğru bir karşılaştırma yapmak ve hepsini tek listede sıralamak mümkün olmayabilir. Gönül ister ki herkesin en beğendiği 1 numara olsun :)Her neyse madem beğenmişler, Japonlara da dünya geneline de Türk izleyicilere de saygılarımla..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Millet bir önceki yorumu bile görüp okumuyor, hatta konuyu okumuyor. Anicore ve Mal listelerindeki animeleri koyduk :smile_bilmem:

işte orda adam sevdiği animeleri listelemiş sende burda ele almışsın tarihlendirme,tür gibi sınırlama yok karıştırmışlar kafalarına göre, anket yapılacaksa tür ve tarihlerine göre anket yapılmalı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.