Jump to content

Boku dake ga Inai Machi Tartışma (Spoiler İçerir) 12.Bölüm Final

Kutatgu

Önerilen İletiler

İzledim de geldim heheyyytt! Bakalım. Satoru'nun annesinin dudakları... Sırf mora boyamak için o kadar büyük yapmışlar ben diyeyim. :lol:

Olayın 1-5 dakika öncesine gitmesi konusunda teorim şu. Satoru'nun annesinin öldürülmesi aslında bir olay zincirinin son halkası. Bu nedenle Satoru annesinin öldürülmesinin öncesine değil, bu zinciri kırabileceği zamana, yani çocukluğuna gönderiliyor. Geçmişe dönünce afallaması. Satoru'nun da bundan habersiz olduğu anlamına geliyor bence.

Ben de böyle düşünüyorum. Okulundan biri de muhtemel zanlı. :P

PS: Yazdım yazdım çıkış yaptı ya. T-T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 73
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bana göre sezonun amiral gemisi olan Boku dake ga Inai Machi'nin tartışma alnıdır. Haftalık olarak izlediğimiz her bölümün kritiğin yapmak içindir, serinin fan kulübü ile karıştırmayınız.  Her

Olayın 1-5 dakika öncesine gitmesi konusunda teorim şu. Satoru'nun annesinin öldürülmesi aslında bir olay zincirinin son halkası. Bu nedenle Satoru annesinin öldürülmesinin öncesine değil, bu zinciri

Pizzacı kızın ben de daha bi rolü olacak hatta beraber olay çözecekler derken anne öldü... Hiç beklemediğim kısım buydu işte. Normalde çok kısa süre öncesine giderken bu olayın şoku ve o aralar çocukl

Pizzacı kızın ben de daha bi rolü olacak hatta beraber olay çözecekler derken anne öldü... Hiç beklemediğim kısım buydu işte. Normalde çok kısa süre öncesine giderken bu olayın şoku ve o aralar çocukluğunda kaçırılan kızı hatırlamış olması onu 18 yıl öncesine geri götürdü. Bakalım kalan bölümlerde neler olacak? 

Çizimleri hoşuma gitti de o annesi... Maşallah kadın hepimizin dikkatini çekmiş ilk bölümden  :LTkJN9u:  

Annesine Youkai deyip durmasına bittim. Adam eski komşuları ya da çocukların okulundan biri filan çıkarmış!!! Kadın tanıdık dediğine göre...  :o  :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten güzel bir başlangıç yaptı bakalım devamı nasıl olacak.

Mangayı okumaya karar veren var mı? Yoksa animesini izlesem yeter mi diyorsunuz?

Manganın finalini animeye aktaracaklarını duyurdular bu yüzden şahsen mangayı okuma gibi bir planım yok henüz. Ancak sonunda etkileyici bir hikaye olursa animesi bittikten sonra bir de mangasını okuyabilirim. 

Duyduğuma göre ilk bölümü heyecanlı yerde bitirebilmek için mangadaki bazı (nispeten önemsiz) kısımları atlamışlar. Genelde böyle yapıldığında olaylar aceleye gelmiş hissi oluyor ama bu defa öyle olmadı. Olayların hızını bozmadan yapabilmişler. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne güzel kurgudur bu ya!

Kenya'da bir şeyler sezdim sanki. Sırıtışı falan bana bir şey geldi, kuşkulu. Katil o değilse bile işin içinde parmağı var bence. Bir Akise Aru tipi gördüm onda. <3

Ya bir de demeden geçemeyeceğim, arkaplanda sınıfta asılı olan kanjiler ne kadar karmaşıktı yaa, kanjiden bir kez daha korktum. :D Bu ilkokullulara nasıl öğretiyorlar bu kanjileri. :(

Yaa, ayrıntılar da çok güzel. Yatmadan önce annesinin arkadaşlarını eliyle sayması, beşinciyi bulamaması, sorması falan... Düşündüğümden fazla beğendim. :')

Hinazuki de bir şekilde zamanda geri gidebiliyor olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.