Jump to content

katsumihoku

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba minna-san severek yaptığım çizimlerimden birkaçını sizinle de paylaşmak istedim :love-you-crazy-rabbit-emoticon: çizdikçe eklemeler yapabilirim ^_^ Death Note. En sevdiğim çizimlerimden biriy

yaa moralimi yerine getirdin diye okumuşum olmadı şimdi :D çok teşekkür ederim yine dee

Kiseki no Sedai bile çizmişsin harika  :admire-onion-head-emoticon: Bayıldım çizimlerine çok güzeller  :admire-onion-head-emoticon: Ben yapamıyorum öyle amma  :bsod-onion-head-emoticon: Eline sağlık ç

O zaman şöyle diyeyim, Doraemonlarını görünce keyfim yerine geldi~!  :embarrassed4-onion-head-emotico  :embarrassed4-onion-head-emotico

haha teşekkür ediyorum tekrardan :ragecomic09:

Çok güzel olmuşlar ya (gözlerinde kalp olan emoji). Ellerine emeğine sağlık. :D Ben hangi kalemleri-boyaları kullandığını merak ettim. :D Bir sır değilse söyleyebilir misin? :ph34r:

çok teşekkür ederiim :3 çizerken normal 07 uçlu kalemle çiziyorum, boyamada da fabercastell kuru sulu kullanıyorum, bazen de ten rengi için copic marker

Kiseki no Sedai bile çizmişsin harika  :admire-onion-head-emoticon:

Bayıldım çizimlerine çok güzeller  :admire-onion-head-emoticon:

Ben yapamıyorum öyle amma  :bsod-onion-head-emoticon:

Eline sağlık çok güzel olmuş :3 Ben olsam asla vermem şaheserim der hepsini koleksiyon haline getiririm  :embarrassed4-onion-head-emotico

çok çok teşekkür ederim :love-you-crazy-rabbit-emoticon:  benim için özel olan kişiler istediğinde çiziyorum onlara ama bazen de özel olduğunu sanmışım diyip niye verdim triplerine giriyorum :D  :hate-onion-head-emoticon:

Kuroko No Basuke çok güzel olmuş -,-

Ama hepsi güzel *-* Bayıldım çizimine *-*

çok teşekkür ederim beğenin için :ragecomic09:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.