Jump to content

Yachiro Kusojiji

stingbull

Önerilen İletiler

Herkesin bildiği üzere Zaraki Kenpachi'nin teğemin Pembe saçlı bücürük kızdan bahsediyorum. Anime boyunca çok kez gözükmesine ve bir sürü savaş olmasına rağmen onun gücü ve yetenekleri hakkında hiç birşey gösterilmedi. Teğmenlerin ve Kaptanların hepsinin yeteneklerini gördük savaşlarda da her birini gördük. Peki bu ufaklık neden hiçbir savaşta gözükmedi? Neden hep arka planda bir teğmen olarak kaldi ve neden yapımcılar onun gücünü gizliyorlar? Size de garip gelen yanlarını ve nedeninin sorsam ne söyleyebilirsiniz? :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Yachiru gizli silah falan mı acaba. :D

Çok tatlı ama çok da güzlü bi ufaklık bence.

Fillerda çıkardığı reiatsuyu unutmadıık. :D

Bence biz Yachiru'nun gücünü öğrenmeden Bleach biticek. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yachiru gizli silah falan mı acaba. :)

Çok tatlı ama çok da güzlü bi ufaklık bence.

Fillerda çıkardığı reiatsuyu unutmadıık. :)

Bence biz Yachiru'nun gücünü öğrenmeden Bleach biticek. :D

Orası öyle buna ne şüphe :) ama işte herkesin içerisinde bir onunkinin gücünü göremememiz de ayrı bir gariplik ne diye saklıyorlar yoksa onunda farklı bir hikayesi olarak bir fil bölümleri de gelir mi dersiniz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dimi ama... Gerçi bu konuda herhangi bir duyuma sahipte deil sanırım kimse onun hakkındaki acıklamalar animedede kısa bir bölümde Zaraki nin geçmişiyle alakalı peki onun geçmişi ne :D

Yachiro'nun  geçmişi hakkında bir açıklama yapılmadı ama arada bir ufak dipnot geçmişlerdi yachiru'nun aile'si kendi önünde öldürülmüştü sonrada zaraki ile yolda karşılaşmışlardı gezinirken..Sonra Bizim adam buna sahip çıktı isim fln verdi..Bence kendide çok bişey hatırlamıyodur..Sonuçta daha emekliyodu o zamanlar... :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yachiro'nun  geçmişi hakkında bir açıklama yapılmadı ama arada bir ufak dipnot geçmişlerdi yachiru'nun aile'si kendi önünde öldürülmüştü sonrada zaraki ile yolda karşılaşmışlardı gezinirken..Sonra Bizim adam buna sahip çıktı isim fln verdi..Bence kendide çok bişey hatırlamıyodur..Sonuçta daha emekliyodu o zamanlar... :D

peki tegmen olmasını saglayan gücü ne biliyormuyuz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında bi tek Yachi değil, gücünü tam anlamıylla bilmediiğimiz adamlar var yine. En muamması Yachiru tabi ama...

Dediğin gibi filler bölüm gelebilir. :D

Sonuna kadar katılıyorum 1-2 bölümlük bi Filler olsa iyi olurdu..Ama yachiru gücünü göstermeliydi şimdiye göstermesi gerekirdi o kadar Aizen yıktı geçti ortalığı..
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonuna kadar katılıyorum 1-2 bölümlük bi Filler olsa iyi olurdu..Ama yachiru gücünü göstermeliydi şimdiye göstermesi gerekirdi o kadar Aizen yıktı geçti ortalığı..

bende bundan bahsediyorum herkes az yada çok bir şekilde güçlerini kullandılar. ama gel gelelim ki yachiru hbunca zaman boyunca bir kere bile savaşmadı. birisi bana bunu anlatabilirmi yapımcıların akıllarında ne olabilir...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.