Jump to content

Yachiro Kusojiji

stingbull

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

İchigo soul soi.... ye ilk girdiğinde kenpachiyle dövüşmeden önce bu kız ichigo farkına bile varmadan ichigonun omzuna zıplamıştı ichigo çevikliğine şaşırmıştı.Ben zaten ondan özel bir kılıç salınımı beklemiyorum nede olsa 11. takımda bence fiziksel güçü yüksek çeviklik olarak. Benim asıl merak ettiğim 13. takımın turuncu saçlı teğmeni ismini bile bilmiyorum sürekli 3. asistanıyla kavga eden bir tip oda hiç dövüşmedi??? Neyse teğmenlerin üzerinde durmak o kadar iyi değiğl umutlarımız boşa çıkacak bence en iyisi inTheBlazenin Kyoraku örneğindeki gibi

kaptanların bankaileri özellikle Kyoraku, Ukitake ve tabi bizim Yamaji(yamamoto Genryuusai)'ninki

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya gücünü göstermelikte olsa arkasında kocaman bir şeytan çıkararak gösterdi bir iki kere kendi takımının shinigami lerine beni rahatsız etmeyin ken chan kavga ederken derken digerleri oun öfkeli halini görünce hemen uzaklastılar merakımı cezbediyo küçük fare :D:D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya gücünü göstermelikte olsa arkasında kocaman bir şeytan çıkararak gösterdi bir iki kere kendi takımının shinigami lerine beni rahatsız etmeyin ken chan kavga ederken derken digerleri oun öfkeli halini görünce hemen uzaklastılar merakımı cezbediyo küçük fare :D:D

güzel ve sağlam tespitler +Rep abi.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Pyskhe

Yalnız onlar fillerdaydı. :D

Bence yeni konunun ilerlemesini bekleyelim, görücez gibime geliyo. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.