Jump to content

[Haikyuu AMV] City - Holywood Undead

Emre Çetin

Önerilen İletiler

İlk ciddi amv deneyimim oldu. Daha önce denemiştim ama bu kadar uğraşmamıştım. Renderda problem oldu uğraşmak istemedim kalite biraz kötü oldu. İyi seyirler

Bence sen render dersi al bir de kullandığın müzik üstünde oyna yoksa telif hakkı yüzünden kaldırılabilir :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk ciddi amv deneyimim oldu. Daha önce denemiştim ama bu kadar uğraşmamıştım. Renderda problem  oldu uğraşmak istemedim kalite biraz kötü oldu. İyi seyirler

Güzel bir çalışma olmuş gerçekten sevdiğim müzik ve anime ile iyi bir iş çıkarmışsın fakat efect konusunda youtube'da bir kaç tutorial videosu izle kendini geliştirmen adına faydalı olacaktır.

Ayrıca Pan/Crop'u çok kullanma özellikle video penceresini yerinden oynatma fazla :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok fazla zoom kullanmıssın. Gerek yok ve pixellerine kadar gördük sayende :D Aslında müzikle uyumlu gibiydi ama işte o zoomları biraz daha az kullansaydın daha iyi olurdu. Onun yerine daha faydalı efektler kullan. Sana 1-2 tutorial önerisi, bunlar en sevdiğim efektler:

1 tane daha vardı silinmiş galiba teliften :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok fazla zoom kullanmıssın. Gerek yok ve pixellerine kadar gördük sayende :D Aslında müzikle uyumlu gibiydi ama işte o zoomları biraz daha az kullansaydın daha iyi olurdu. Onun yerine daha faydalı efektler kullan. Sana 1-2 tutorial önerisi, bunlar en sevdiğim efektler:

1 tane daha vardı silinmiş galiba teliften :(

Önerilerin için teşekkürler bakacağım hepsine dikkat edeceğim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir çalışma olmuş gerçekten sevdiğim müzik ve anime ile iyi bir iş çıkarmışsın fakat efect konusunda youtube'da bir kaç tutorial videosu izle kendini geliştirmen adına faydalı olacaktır.

Ayrıca Pan/Crop'u çok kullanma özellikle video penceresini yerinden oynatma fazla :D

teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.