Jump to content

BodomNight amatör anime karakter çizimlerim (GÜNCELLENDİ)(08.02.2016)

BodomNight

Önerilen İletiler

(Güncellendi) Merhaba arkadaşlar anime seyretmeye ve çizmeye yeni başladım umarım beğenirsiniz olumlu olumsuz yorumlarınızı eksik etmeyin.Teşekkürler..

Natsu Lucy

rüzgar ve kız

hiki yuki

kuroko basket

iori yagami (king of fighter)

Bad Boy

07.02.2016
Ergo Proxy

Bakuman

Bleach

Fairy Tail Dragon Slayers

Kendi kafamdan geçen..İnternet yada kitaptan gördüklerim..

Resim koymayı bilmediğim için resimleri bu siteye yükledim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

İyi güzel gidiyorsun. ^^ Bi kaç konuda tavsiye vermek istiyorum, Fotograflarını çekerken kağıt harici hiçbirşeyin görünmediğinden emin ol. Baktın olmuyor, fotoğrafı çek ardından keserek paylaş fotografları, senin için daha iyi olur. :3 
Onunda haricinde, bazıları çok bulanık... Gün ışığında çekmeye özen göstermelisin fotoğrafların daha net görünür.
Çizim konusunda da, bazılarının yüz hatları gereğinden fazla büyük. Fotografı çekme açından da kaynaklanabilir gerçi ancak bilemiyorum belirtmek istedim. ^^ 
Ve tonlamalarr. Açık konuşmak gerekirse tonlamalarını ciddi anlamda geliştirmelisin. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Değerli yorumlarınız için çok çok teşekkür ettim.Çizmeye başlayalı 3-4 ay yeni oldu ki fabrikada vardiyalı çalıştığım için fırsat buldukça çizmeye çalışıyorum.Çok aman aman ideallerim ama beni rahatlatıyor.Tonlama perspektif gibi şeyleri videolar ve pratiklerle gliştirmeye çalışıyorum genelde gece ve mutfakta çizdiğim içinde resimler (telefon çekımı) bulanık yada soluk olabılıyor.Çizdikçe paylaşacağım şimdiden herkeze teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.