Jump to content

AMV -Bad Motherfucker [ONE PUNCH MAN]

kaleydeskop

Önerilen İletiler

beyler ilk denemem lakin bandai telif koydu yinede izlenebiliyor türkiyeden karşı bildirim attım umarım olumlu dönüş yaparlar zira bir çokone punc man amw'si hali hazırda telifsiz

Music Biting Elbows - Bad Motherfucker

Edit:Sony Vegas

Telif önlemek için kullandığın müzik üstünde oyna  biraz efekt ekle süsle bir de raw bölüm kullan ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Telif önlemek için kullandığın müzik üstünde oyna  biraz efekt ekle süsle bir de raw bölüm kullan ...

bilgi için teşşekürler müzik kısmı telifli karşı taraf izin veriyor para ona gidiyor,normalde telifi geçerim fakat görüntüyü pek bozmak istemedim ayrıca şu raw dediğiniz olay tam olarak ne?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bilgi için teşşekürler müzik kısmı telifli karşı taraf izin veriyor para ona gidiyor,normalde telifi geçerim fakat görüntüyü pek bozmak istemedim ayrıca şu raw dediğiniz olay tam olarak ne?

Raw , animenin fansubsuz hali yani altyazısız olan bölümleri için kullanılır , zamanında ben de AMV  yapardım o zamanlar öğrendim bunları yakında sende öğrenirsin neyin nolduğunu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

altyazı kaldırsak telif kalkarmıki gerçi hxh altyasızı eklemiştim telif gelmemişti

Telif yememekte asıl mesele animeden aldığın kesiti çok uzun tutmamak. Eğer telif yiyecek kadar uzun kesit alıyorsan animeden sorun vardır orada çünkü ne kadar iyi AMV gördüysem hepsi kısa kesitlerin biraraya getirilmesiyle oluşmuş. Şarkı tekifi apayrı konu onu yememek için şarkının tonlarını falan değiştirebilirsin ama şarkının çekiciliği büyük ihtimalle gider. Gerek yok yani öyle şeylere bırak şarkının gerçek sahibi kazandın parayı da bence :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.