Jump to content

[Anket] 2016 Kış Sezonunun En İyisi...

jans09

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2016 kış animelerinden sonra artık izlemiş olduğunuzu düşündüğüm İlkbahar animelerine bir oylama yapmasak olmaz. Şimdi ilkbaharı oylama zamanı! Birden fazla seçeneğe oy verebilirsiniz. Kış a

İlk oyları vermişim bir anda şaşırıdm herkes mi aynı şeylere oy verdi dedim :))

Hiç ekleme çıkarma yapmadım. İlk yazdığım haliyle duruyor. Kalabalıkta gözünden kaçmıştır :P

Yeni animelerden hiç ilgimi çeken yok. Zaten ilgimi çekmeyenler direk çizimden kaybediyor başta. Akagami Shirayuki'yede yokluktan bakıyorum onunda mangası daha iyi bence. Fairy Tail Zero spinoff'unda. Naruto hala filler bittiğini göremeyeceğiz sanırım. One Piece çok yavaş. Bleach'in animesi çıkmıyorki bari bakayım okuması daha sıkıcı onu. Haikyuu KNB'ye yakın güzellikte nerdeyse ama onuda biriktirip izlemesi makbul. Gintama'da yetmiyor eskiden güncelde hızlı gidince özlüyor insan. Shokugeki no Souma, Akatsuki no Yona ve Shingeki no Kyojin 2. sezonlarının gelmesini beklediğim animeler. Hiç değilse Shokugeki ve Shingeki yaza gelecek diyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, £ɱŔ£Қה¥Ŕ yazdı:

Benim zevklerim çok farklı heralde 1. olan animenin ismini ilk defa duyuyorum. :D 

Tartışma konusuna kadar var forumda. Algıda seçicilik işte. İnsan ilgi duymadığı şeyi görmüyor. Izlenesi animeler var ama Boku Dake ga İnai Machi benim psikolojimi toplayıp izleyebileceklerimden sanırım. Benim türüm daha spor ve aksiyon ☺️

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, jans09 yazdı:

Tartışma konusuna kadar var forumda. Algıda seçicilik işte. İnsan ilgi duymadığı şeyi görmüyor. Izlenesi animeler var ama Boku Dake ga İnai Machi benim psikolojimi toplayıp izleyebileceklerimden sanırım. Benim türüm daha spor ve aksiyon ☺️

Evet bütün çevirmenleri spor animelerine teşvik etmeye çalışıyorum . 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, £ɱŔ£Қה¥Ŕ yazdı:

Evet bütün çevirmenleri spor animelerine teşvik etmeye çalışıyorum . ?

Biz çeviriyoruz :4: Elimizden geldiğince. Bu arada telf ifadeleri mi bööle çıkan ya?? Bilsem yapmazdım nası da çirkin olmuş hahahhaa.... :aboo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Centılboy yazdı:

Hai to Gensou no Grimgar 1. olsun :D Bence ilk defa fantastik bir anime şöyle yavaş ve dolu dolu ilerliyor. Sao da çoğumuz bu duruma sikayet ediyorduk :D

Hai benim için de en iyi animelerden biri bu sezonda. Son 2 bölümdür izlemek kısmet olmadı ama izlerken nasıl bitti bu bölüm diyorum... :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.