Jump to content

Sizce Ichigo'nun en güçlü, sağlam vs. hali..?

CpTTkunKnA

En iyi İchigom bence...?  

34 oy

1. 1. En iyi İchigom bence...?

• Shinigami(Bankai)
      2
    • Shinigami(Mugetsu)
      11
    • Hollow(iç hollow kontrolde)
      1
    • Hollow(Tamamlanmamış Dönüşüm)
      4
    • Hollow(vaste Lorde)
      16

Önerilen İletiler

Hollow İchigo(vaste lorde) tabiki

Mugetsu bikere tek vuruşta tükeniyor ama Hollow İchigonun yenilemesi var Aizen gibi o yüzden İchigo :D

arkadaşlar kafama birşey takıldı sormak istiyorum. bir teori aslında. konu olarak yeri burası mı bilmiyorum ama şimdi ichigo şekilden şekile giriyor demiş bir arkadaş. bir anda bir ampul belirdi kafamın ustunde  :D baska bir yerde gormedım bu teorıyı ama soyle olabılır mı acaba? ichigo rakıplerıyle savastıktan sonra hep soyle dıyor:"bana neden saldırdıklarını, neden dovustuklerını, kalplerınden gecenı az cok anlıyorum" ichigo final getsugaya gecmeden once aizen ichigoya soyle demıstı:" hougyoku'nun asıl gucu etrafındakı kısılerın arzularını ısteklerını yerıne getırmek ama bu ıstekler sadece aynı kısılerın yeterlı potansıyelı varsa ancak o zaman gercek olabılır" ondan once ıse tee en baslarda urahara, ınoue ve chad'a soyle bısey demıstı:"ıchıgo'nun cok buyuk bır gucu var. gucunu kontrol edemıyor ve reıatsusu sureklı dısarı sızıyor. sız ıkınızde onun gucunden etkılendınız ve ıcınızdekı gucler uyandı." su konusmalara bakınca ıchıgo ve hougyoku arasında ınanılmaz bır benzerlık var. daha once nasıl dusunemedım bılmıyorum  :o acaba ıchıgonun sekılden sekle gırmesının nedenı hougyoku'ya benzer bır gucu olması olabılır mı? cevaplarınızı beklıyor olcam. cok heyecanlandım su anda. bu teorımı destekleyebılecek bı kac bolum geldı sımdı aklıma  :D hemen bır gerı donus yapcam. bu forum vallahı ugurlu geldı  :D

Gerçekten buda bleachte cevaplanmayan sorular arasında kaldı ama bildiğim kadarıyla

Aizen İchigoyla sahte kurakara şehrinde dövüşürken "Sen benim sayemde shinigami oldun yok hollowu ben sana yerleştirdim" falan bişi gevelemişti.Bence İchigo'nun direk olarak hougyokuyla alakası yokta Aizen bişi yapmış olabilir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bildiğin S.S yi sallar öyle bir reiatsu :D

adını bilmiyorumda ilk bankaiden sonra kolu zincirle dolanmıştı sacları hafiften uzamıştı o hali çok manyaktı ...... sonra iyice sapıttılaar adam şekilden şekile girdii :D

bencede o hali en güçlüsü

• 4 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hollowu Aizen yerleştirmiyo sadece benim sayemde bu kadar geliştin bütün dövüşlerin benim sayemde falan oldu demişti

O konuya gelince Urahara İchigo'yu tekrar shinigami yapmak için belirli testlerden geçirmişti 2 test'se derin bir çukarda kolları bağlı şekilde yukarı çıkmasıydı tabi ruh zincirleri bitti ve hollowa dönüşmeye başladı ama ters giden başka bir şey vardı.Hollow dönüşümünde önce beden yok olur sonra maskeleri gelişir ama İchigo da önce maske oluşmaya başladı Böylece hem shinigami hemde hollow güçleri elde etti

En güçlü durumana bakarsak Vasto Lorde diyebiliriz çünkü kaptan sınıflarından bile çok yüksekde ama şöyle bir durum var Vasto Lorde halinde ichigo kendini kontrol edemiyo ve bilinçsiz bir şekilde hareket ediyo ama Mugetsu zanpaktou'sunun bile öğretmek istemediği bir teknik tamamiyle ruh gücünü öldüren bir saldırı ve yıkıcı boyutu çok büyük bu yüzden bana göre Mugetsu hali diyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.