Jump to content

Merhaba :)

whoami408

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş geldin bide nerede oturuyorsun

sanada merhaba.... hoşgeldin aramıza :hi-onion-head-emoticon:   iyi seyirler iyi forumlar  :ragecomic09:

Teşekkürler. Hoşbuldum [emoji5]

Alıntı yapmak istediğin kişiler var ise tek tek alıntı yapmak yerine hepsine tek tek "çoklu alıntı" seçeneğini tıkla,  böylece tek seferde herkesin iletisini alıntı yapmış olursun ve tek iletide herkese cevap vermiş olursun, çünkü arka arkaya mesaj yazmak hem yasak, hem gereksiz, hem de göz yorucu ^.^

örneğin : 

Hoşbuldum genç :D

Teşekkürler hoşbuldum :)

Teşekkürler hoşbuldum :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum kurallarına dikkat edersen herkes için daha keyifli bir ortam olur. İyi forumlar ^.^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alıntı yapmak istediğin kişiler var ise tek tek alıntı yapmak yerine hepsine tek tek "çoklu alıntı" seçeneğini tıkla, böylece tek seferde herkesin iletisini alıntı yapmış olursun ve tek iletide herkese cevap vermiş olursun, çünkü arka arkaya mesaj yazmak hem yasak, hem gereksiz, hem de göz yorucu ^.^

örneğin :

Forum kurallarına dikkat edersen herkes için daha keyifli bir ortam olur. İyi forumlar ^.^

Teşekkürler cidden bilmiyordum :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elbette bilsen yapmazdın, o yüzden açıkladım  ^_^ Artık öğrendiğine göre senin için de daha kolay olacak.

Bir forumu kullanmaya ilk defa başladığında olabilecek hatalar bunlar, kurallar bölümünü dikkatle okursan da faydalı olur ^.^

Anlamadığın veya danışmak istediğin şeyler için de bir başlık mevcut. En kötü ihtimalle muhabbet köşesinde bile sorsan bir cevap veren çıkar.

Gelir gelmez uyarılmak hevesini kaçırmasın  ^_^  -adminler uyarsa daha korkutucu olurdu  :o  -

Tekrar hoş geldin, iyi forumlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.