Jump to content
Türk Anime TV Forum
LordCha

ayeshadow fansub

Önerilen İletiler

Projeler
1)Touhou - Gensokyo Memories of Phantasm
yL9nEk.jpg
Geksokyo, büyük ve bir çok çeşit Youkai'nin olduğu bir bölgedir. Bölgenin tapınak rahibesi burada yaşayan az insandan biri olurken parlayan rahibe Reimu Hakurei olarak bilinir ve görevi huzuru korumaktır. 

2)Queen's Blade: Vanquished Queens
YrR54Z.jpg
Queen's Blade serisinin son çıkan devam OVA ve özel bölümleridir.

3) Maria Holic
 5bu643.jpg
Konusu: Kanako sonunda hayallerinin kız okulu olan Ame no Kİsaki Lİsesine girer.Kanako burada hayallerinin aşkı ile tanışmak istemektedir.Erkeklere dokununca kurdeşen döken ve kızlardan hoşlanan Kanako ilk gün Maria adında tatlı bir kızla tanışır.Yalnız bir süre sonra Maria'nın sırrını kaza ile fark eder;Okulun onur öğrencisi Maria aslında kız kıyafetleri içindeki bir erkektir ve kızlar okulunda yaşamaktadır.Maria, Kanako'ya bu sırrını söylememesi için tehdit eder ve onu gözlem altında tutmak için onunla aynı odaya taşınır hemen.Kanako'nun çevresindeki kızlarda yavaş yavaş Kanako'dan hoşlanmaya başlasada Kanako kafası karışık bir şekilde hoşlanmaya başlar.Maria Kanako'yu düşünmekte ve ona işkence yapmayı sevmekte olan zengin bir öğrencidir ve olaylar ilginç bir şekilde karışmaya başlar.

4-Hack//G.U. Trilogy
34tcxs8.jpg

Online bir oyunda karakterlerin bir virüs tarafından öldürülünce gerçek hayatta komaya girmeleri herkesi sarsmıştır.Haseo'nun sevgilisi shino'da bu gücü kullanan tri-edge'nin saldırısına uğrar.Bundan sonra haseo için amaç tri-edge'yi yenerek, shino'yu geri getirmektir.Bu fantastik dünyada güçlenirken avatar seviyesinede yükselirken aşkı bir kez daha tadacaktır.
Türkçe olarak çevrimini tamamlamış bulunmaktayım.

5)Touhou - Bir Yaz Rüyası
aqudj.jpg

Gensokyo: Bizim dünyamızın yanında sessizce duran ve mistik bir sınır ile ayrılmış bir dünya.Bu ütopyada insanlar ve diğer olanların harici, youkai(canavarlar bölgesi), mistik olanlar bulunmaktadır.Her yaz, Reimu Hakurei tarafından tapınakta toplanıp, bakire gardiyanlar Gensokyo korur,ve böylece herşey Gensokyo etrafında korunmuş olur.

6)Princess Resurrection (OVA)
2nlrea0.jpg
Asil kandan gelen savaşçı bir kız. O ölülere kanından bir parça vererek hayata hizmet edenleri olarak geri döndürebiliyor. Hizmetkarlarında değişiklikler yaparak bir önceki hallerinden farklı olarak onları oluşturmaktadır. Malikanesinde hareketli bir hayat süren bu kız bir Kralın kızıdır. O kırmızı gözlü bir Prenses'dir.

7) Hack//G.U. Returner

"The World", Haseo ve arkadaşları sayesinde oyuncuları gerçek dünyada etkisi altına alan virüsten kurtulmuştur. Herkes kendine gelmeye başlarken birden Ovan'dan mailler gelmeye başlamıştır. Bir festival alanına çağırırken burada olacaklar şüphelidir. Kayıp Ovan'dan gelen ve herkesi toplayan bu çağrı ile ortaya çıkacaklar yeni bir hikayeyi gösterecektir.

8)Fairy Tail Ova Serisi
I-II-III-IV-IV
pmn3c.jpg
Ekstra hikayelerin anlatıldığı eğlenceli bölümleri.

http://ayeshadowfansub.blogspot.com.tr/

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni siteye geçtiğimden dolayı tamamlanmış olanları daha geçirmedim ve turkanimeye eklenmişti. Devam eden Touhou Memories of Phantasm ve Queen's Blade: Vanquished Queens bölümlerinden sonra eskileri yavaştan yüklemeye ve yenilere geçmeye başlayacağım. Ayrıca bir kaç günde bir eklenen haberler ve varsa etkinliklerde eklenmektedir.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 saat önce, RinOsawa(Asu) yazdı:

Maria Holic Çevirisi Zaten Bitti Yinede Sizin Kararınız :) Müsait Değilim Büyük Harfleri Kaldıramadım. En Kısa Zamanda Güzel Bir Ayar Çekeceğim Diğer Serileri Beklemedeyim ...

Onun çevirisini 2 yıl önce bitirmiştim(ilk sezon). Sadece siteye yeniden ekleme kaldı. Orada olanlar gelecek projeler değil, biten ve devam edenler. Sadece touhou ve queen's blade devam ediyor şu an.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

 Gensou Mangekyou ~The Memories of Phantasm bölüm 4 eklenmiştir.

Queen's Blade: Vanquished Queens, özel bölümleriyle beraber OVA bölümleriyle tamamlanmıştır.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×
×
  • Yeni Oluştur...