Jump to content

Sizi Yanıltan Karakterler Hangileri? [Spoiler İçerir]

Luluna

Önerilen İletiler

Evet, konu açmaya karar verdim bilmiyorum ilgilenir misiniz? :flying-crazy-rabbit-emoticon: Yine de açıcam, hoop ,açtım bile :floating-crazy-rabbit-emoticon:

Mutlaka herkese olmuştur, ön yargılarınızı yıkan ya da ilk izleniminizden çok farklı çıkan ya da beklentilerinizi aşan karakterler...

İlk gördüğünüzde sizi pozitif ya da negatif etkilemesine rağmen sonradan tam tersi şekilde jet hızıyla fikrinizi değiştirmenizi sağlayan karakterler var mı, varsa kim/kimler?

Ben bir örnekle başlayayım.

Death Parade'ın Mayu'sunu ilk gördüğümde gıcık concon bir kız olduğunu düşünmüştüm fakat pek eğlenceli ve sempatik bir karaktere dönüştü sonradan, ön yargımı yıkıp sevdirdi kendini. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Narutoya başta fena kıldım.Şöyle bi 10-15 bölüm civarı geçince az buçuk empati,Shippuden'e geçincede( Özellikle Wind Ost eşliğinde ) kıyamam sana yavyuuummm demeye başladım.Aynı oranda başta tuttuğum Sakurada yavaşla Hıııhıııı tabi tabi... Saskyler kovalasın seni moduna döndürdü beni.:get-out-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Danganronpa ~ Junko Enoshima ~ Hiç tahmin etmemiştim açıkcası son 2 bölüme kadar u.u

Madoka Magica ~ Homura Akemi ~ Hiç tahmin etmezdim o gözlükler filan o kadr cooluk gidiverdi .s

Bleach ~ Aizen Sousuke ~ Başlarken kötüleşceni biliodum ama bu ne şimdi çok iyi rol yapmış oscarlık Cry T-T

İnu x Boku SS ~ Soushi Miketsukami ~ Ya nası sapık olursun sen sa.s.df.dsf Cry 

Tokyo Ghoul ~ Kaneki Ken ~ Biliyosunuz zatem -.- ... Eski hali daha çok hoşuma gidiodu .s ~

Another ~ Misaki Mei ~ İlk başlarda çok tırsıodum bu kızdan :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Kururugi Suzaku... Tam bir Japon dedim devamında da tam bir Japon olarak devam etti. Baydı yani. İnsanlar negatif duyguları ile de ele alınmalı. İntikam için yanıp tutuşmasan bile en azından bir kin tut embesil şey!

Chitanda Eru! Kıskandığım birilerinin (ninja surat) favori karakterlerindendir. Önyargılı olduğum için başta sevmemiştim. Sonra vazgeçtim.

Uchiha Sasuke. Çok sevdiğim bir karakterdi. Ancak tutumları beni sinirlendirmeye başladı ve sevemez oldum.

Animesini izlemeden önce Inori'ye bayılıyordum. Tamamen beni yanılttı. Hayal kırıklığına uğrattı.

Anime olarak konuyu ele alırsam Gintama bu konuda beni yanıltmıştır. Gintama ile ilgili resimleri ilk gördüğümde ben bu animeye alışamam demiştim. Hatta insanlar nasıl bu kadar uzun bölüm yapmış falan şaşırmıştım. Ama şimdiki düşüncem: Gelmiş geçmiş en deli kafa ile yapılmış asla bir kalıba oturtamayacağım müthiş orijinal bir yapım!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.