Jump to content

En Çok Evlenilmek İstenen 10 Kadın ve 10 Erkek Anime Karakteri

Nones

Önerilen İletiler

Evlenilecek adam dersek bu liste pek olmamış, Takashi hariç :D Gerçi Sugawara'da da iyi bir eş potansiyeli var gibi :P Ben bir de Umaru-chanın abisini eklemek istiyorum , Taihei :D Çocuğu çekip kurtarmak istiyorum o hayattan,hani iş yerindeki müdür kadının farkına varsa da onunla mutlu olsun diye ne dua ettim anlatamam :D

Spoiler

286878.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Not: Bu konu var mı bilmiyorum arattım lakin bulamadım varsa kitleriz artık. Evlenilmek istenen 10 erkek karakteri görünce resmen şok geçirdim birde siz animeseverlerin fikirlerini alayım dedim.

Usui? Tomoe? İchigo?

Bu son yapılan anketti sanırım 2015'e ait..   Geçen senelerde buna benzer bir anket daha yapmışlardı. Bayanlarda ilk sıra Asuna denen tipsizdi.

Posted Images

Evlenilcek erkek listesinde Gintoki ve Akashi dışında çekici tip yok bence sana katılıyorum bu konuda. Sesli güldüm erkek listesini görünce. Gintoki severim evlenilcek karakterde biri değil ama en azından ömür geçirilecek rahatlıkta esprili biri. Diğerleride çekici değil zaten.  Shoujolardanda seçmeleri daha mantıklı olurdu. Bana göre, Hak, Taichi, Gray, Usui, İchigo, Tomoe, Sanji, Gintoki, Hijikata.

Kız listeside erkeklerin zevkidir tabi ama hep uysal karakterleri seçmişler o yüzden beğenmedim şahsen. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
On 16.04.2016 at 22:29, Lucy^^ yazdı:

Erkek listesine meşhur Usui Takumi de konmalıydı. Asuna tutluyor gerçekten zaten, fakat diğerleri ... Adını ilk defa duyduklarım var 0_0

Evet gözüm onu aradı benimde. Şayet en karizmatik anime erkekleri listelerinden çıkmayan biri kendisi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.