Jump to content

En Çok Evlenilmek İstenen 10 Kadın ve 10 Erkek Anime Karakteri

Nones

Önerilen İletiler

Not: Bu konu var mı bilmiyorum arattım lakin bulamadım varsa kitleriz artık. Evlenilmek istenen 10 erkek karakteri görünce resmen şok geçirdim birde siz animeseverlerin fikirlerini alayım dedim.

Bayanlar önden;

14 Şubat kapıdayken, orada burada denk geldiğimiz reklamlarda çikolatalar, kalpler havada uçuşurken; kimimiz arkadaşlarımızı arayıp “Ne alacağım ben yaa?” derdiyle yakınırken, kimimiz de benim gibi telaşlanacak bir şeyi olmayınca bilgisayar başında vakit geçirmeye devam ederken Charapedia da boş durmadı ve yepyeni bir anketle karşımıza çıktı. Evlilik aşkı öldürür mü bilinmez ama, her yerin aşk dolacağı bu haftada hayranlara evlenilmek istenen 10 kadın anime karakteri soruldu. 10.000 kişilik ankette katılımcıların %60.2’sini erkekler, %39.2’sini ise kadınlar oluşturdu. Sonuçlar ise şöyle:

Anime Severler Tarafından En Çok Evlenilmek İstenen 10 Kadın Anime Karakteri

10) Minami Haruka (Minami-ke!)

1455308509-minami-haruka.gif?resize=500%

9) Nagisa Furukawa (CLANNAD)

1455308552-nagisa-furukawa.gif?resize=50

8) Eru Chitanda (Hyouka)

1455308552-eru-chitanda.gif?resize=500%2

7) Yukina Himeragi (Strike the Blood)

1455308534-himeragi.gif?resize=500%2C300

6) Hinata Hyuuga (Naruto)

1455308526-hinata-hyuga.gif?resize=500%2

5) Yukino Yukinoshita (My Teen Romantic Comedy SNAFU – Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.)

1455308559-yukino-yukinoshita.gif?resize

4) Tsubasa Hanekawa (Monogatari)

1455308526-tsubasa-hanekawa.gif?resize=5

3) Asuna Yuuki (Sword Art Online)

1455308493-asuna-yuuki.gif?resize=500%2C

2) Ui Hirasawa ( K-On!)

1455308551-ui-hirasawa.gif?resize=500%2C

1) Kosaki Onodera (Nisekoi)

1455308559-kosaki-onodera.gif?resize=500

Anime Severler Tarafından En Çok Evlenilmek İstenen 10 Erkek Anime Karakteri

Charapedia, anime severlerin en çok evlenmek istediği 10 kadın anime karakterinin seçildiği anketten sonra, aynı anketin bir de erkekler versiyonunu düzenledi. 10.000 katılımcının şaşırtıcı olarak %60.2’si erkek iken, %39.8’i kadındı. Ankete katılanların %65.3’ü yirmili yaşlarındaki katılımcılar ve %34.7’si 30 yaş ve üstündekiler oldu. Sonuçlara göre en çok evlenilmek istenen 10 erkek anime karakteri ise şöyle belirlendi:

10) Miyuki Kazuya (Diamond no Ace)

En Çok Evlenilmek İstenen 10 Erkek Anime Karakteri

9) Hoozuki (Hoozuki no Reitetsu)

8) Seijuurou Akashi (Kuroko no Basuke)

7) Hijikata Toushirou (Gintama)

6) Reiji Kotobuki (Uta no Prince-sama)

5) Emiya Shirou (Fate/stay night)

4) Souta Takanashi (Working!!)

3) Makoto Tachibana (Free!)

2) Sakata Gintoki (Gintama)

1) Koushi Sugawara (Haikyuu!!)

Kişisel görüşüm; Evlenilmek istenen erkek listesinde %60 oranında erkeğin oluşu bu listenin oluşmasını sağladığını düşünüyorum. Listede Akashi ve Tachibana dışında ilgi çekici gram kişi yok. Ki bu isimler bile kendi animelerindeki orta sınıf yakışıklılar. Tek kelimeyle yazıklar olsun diyorum ? Bir bayan listeye bakın bir de erkek listeye sitemimde haksız mıyım yani? Hiç mi Allahınız yok yahu?

Kaynak: animefantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Not: Bu konu var mı bilmiyorum arattım lakin bulamadım varsa kitleriz artık. Evlenilmek istenen 10 erkek karakteri görünce resmen şok geçirdim birde siz animeseverlerin fikirlerini alayım dedim.

Usui? Tomoe? İchigo?

Bu son yapılan anketti sanırım 2015'e ait..   Geçen senelerde buna benzer bir anket daha yapmışlardı. Bayanlarda ilk sıra Asuna denen tipsizdi.

Posted Images

• Forum Admin

Bu son yapılan anketti sanırım 2015'e ait..

Geçen senelerde buna benzer bir anket daha yapmışlardı. Bayanlarda ilk sıra Asuna denen tipsizdi.

Erkeklerde ilk sıra tabi ki Tomoe ikinci sırada da Sebastian'dı. Ben ce Sebastian'ın ilk sırada olmama sebebi şeytanla evlenme fikrinin caydırıcı olması :ahaaah-onion-head-emoticon:

Erkeklerdeki ilk sırayı animeyi izlemediğim için bilmiyorum. Gintamadan bayağı karakter var :D Hijikatayı mutlu etmek çok kolay :D Koy önüne mayonez hooop dünyanın en mutlu erkeği hele de evde elinde yapmayı biliyorsan :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Gintoki.. Hımm kocadan çok iyi bir abi olurdu bence :D Ayak kokusuna baş gelemeyeceğim için geri dursun :D

Bayanlar daha objektif sıralanmış. ama ben erkek olsaydım kesinlikle Erza ile evlenmek isterdim ?

Ek olarak Takanashi'ye not düşmeyi unutmuşum. Takanashi bence tam evlenilecek erkek :D Sorumluluk duygusu çok gelişmiş. Kolayca çocuğu ve evi emanet edip iş gezilerine çıkabilirsin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kuzucum öncelikle ellerine sağlık. Bayan karakterler açısından yorum yapmayacağım bile ama erkek karakterler açısından ortaya çıkan sonuca göre Japon kızlarıyla aramızda ülkelerimizin jeolojik konumundan çok daha fazla bir mesafe olduğu aşikar :) "Hüsran" kelimesi bile bu anket sonucu karşısında hüsrana uğramıştır kesin. Neyse herkesin zevki kendine deyip içime içime ağlamak için köşeme çekiliyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oh madara vardır die korktum bu japanların sağı solu belli olmaz *- *

Asuna ... Bişi demiyorum . Yine ... yeni yeniden asunacık cık cık 

1.kızı tanımıom *- *

Gintoki o.o

şansa bak animeyi de yeni izledim tsubasa nın *- *

ama sevmiom T-T neko hali tamam da dieri -.---

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.