Jump to content

LoL - Japonca'ya geçme yöntemi

kawaii kereste

Önerilen İletiler

Öncelikle bilmeyenler için Japonya serverı dün itibariyle open betaya geçti. Japonca seslendirmeler yaklaşık 1 aydır mevcuttu ama open betaya geçene kadar paylaşmak istemedim devamlı güncellendiği için.

http://lexwah.com/lvoc/

Şu linkteyi dosyayı indirin. Gayet basit bi program ama ben yine de biraz açıklıyayım. Programda Settings sekmesinden League of Legends'ı kurduğunuz klasörü programa tanıtın, altındaki barları istediğiniz gibi ayarlayın, daha sonra Voice Packs sekmesine geçip seslendirmeyi değiştirebilirsiniz. Üstteki oyun içindeki yazıları, alttaki de seslendirmeyi değiştirecek, yani üsttekini Türkçe/English alttakini de Japanese yapmanız gerekiyor. Tabii daha farklı bişey istiyorsanız bilemem :D

Change'ye tıkladıktan sonra patch atıcak, patch attıktan sonra Play'e tıklamak yerine çıkış yapın LoL'den, programda Continue gibi bi buton olcak ona tıklayın ki program kalan işlerini halletsin. Bu kadar. Hemen bi custom game kurup karşıya bot atarak test edebilirsiniz :D

Her yeni patch attıktan sonra tekrar programı açıp Voice Packs sekmesinden Revert Changes yapıp tekrar dil pakedini kurmanız gerekiyor. Ama her seferinde 300-400mb patch atmıyor tabii :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Singularity yazdı:

hala system > rads klasöründeki locale kısmını tr_tr yerine ja_jp yapınca olmuyormu ?? bu ara lolü bırakmıştım dönünce bunu deniyim zaten bu ara patch atmıyor %3 te kalıyor saatlerce genede bu konu aklımda bulunsun

ben de önceden o şekilde yapıyordum, geçen sene nedense çalışmadı bi ara sonra bu programı keşfettim. ama denemekten zarar gelmez tabii :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.