Jump to content

İzlediğiniz En İyi ve En Kötü Anime ve Nedenleri. (Spoiler İçerebilir)

NexSuS

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 141
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

en sevdiğim Naruto, ama kahramanının sarışın ve mavi gözlü olması canımı sıkıyor, klasik japonya hikayesi anlatılıyor, ama kahraman amerikan özentisi, japonya 2 nci dünya savaşı psikolojisinden bir tü

en iyi anime diye birşey olamaz ama oscar ödüllerinde nasıl bazı şeylerin en iyisi seçiliyor onun gibi birşey olabilir işin bence kısmına gelicek olursam çizim konusunda en iyisi one piece ve bleach

naruto, death note, code geass

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

kimine göre cowboy bebop daki boşvermişlik,kimine göre hunter x hunter daki azim ve arayış,kimine göre de death note'daki zeka savaşı...en iyi anime bence izlediğiniz zaman o anki duyguyu sizin içinizde yaşatabilen animedir...fairly tail de natsu nun gaza gelişleri,bleach te kenpachi yi kavgaya girerken görmenin verdiği heyecan hissi ya da one piece de luffy nin ace için yakarışları bende de aynı duyguları yaratıyorsa benim için isimler önemsiz olmuş demektir...en iyi anime izlerken karakterin yaşadığı duygularını seninde yaşayabildiğin animedir... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her animenin tadı farklı ya. Hani favorilerim var tabi ama favorim var diyemem. En azından o animenin niteliklerine bakarak bunu söyleyemem. Yine de bleach diyorum ben. Karakter nitelik ve niceliği bakımından oldukça gelişmiş bir anime kendisi. Çoğu insan "Ya bu ne arkadaş yine mi power up!" tarzında yakınsa da benim için her bir power up daha bir eğlenceli daha bir anlamlı olmuştur. Objektif yaklaşamıyorum tabiki çünkü ben o animeyi "aşkla" izledim.  :D Ciddi ciddi aşk için izlediğim bir anime olduğundan ve o andaki hislerimden dolayı benim için yeri bambaşkadır. Ama başta söylediğim gibi eğer sadece animeye bakacak olursak (kalitesi, çizimi vs.) en iyisi şu, hayır diğeri benim favorim tarzında bir şey söyleyemem. En iyileri diye söyleyebilirim ve bu yazıyı akşama bitirebilirim tabi ama hiç gerek yok öyle şeylere  :lol:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.