Jump to content

İzlediğiniz En İyi ve En Kötü Anime ve Nedenleri. (Spoiler İçerebilir)

NexSuS

Önerilen İletiler

En iyi anime size göre nedir bana göre deat note sonra Mirai Nikki sonrada Another sonrada Schoul days piskoloji olarak en iyi sevdiğim anime bunlar savas olaraksa One piece narutodur :) tabi narutonun bazı salak sahneleri dısında iyi :) bunlar en çok etkilendiğim ve en cok sevdiğim anımlerdır ya peki sizin en çok etkilendiğiniz ve en çok sevdiğiniz animeler nelerdir :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 141
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

en sevdiğim Naruto, ama kahramanının sarışın ve mavi gözlü olması canımı sıkıyor, klasik japonya hikayesi anlatılıyor, ama kahraman amerikan özentisi, japonya 2 nci dünya savaşı psikolojisinden bir tü

en iyi anime diye birşey olamaz ama oscar ödüllerinde nasıl bazı şeylerin en iyisi seçiliyor onun gibi birşey olabilir işin bence kısmına gelicek olursam çizim konusunda en iyisi one piece ve bleach

naruto, death note, code geass

'Yuki-chan, 15.12.2012 - 20:42 yazdı:

naruto, death note, code geass

Spoiler

code geass ta lelouch unun ölümü beni çok etkilemişti özellikle kendini feda ettiğini düşünmek beni çok üzmüştü :(

Ah be arkadaşım niye spoiler veriyorsun. :( Ben daha sonunu izlememiştim.

Bu arada en sevdiğim animeler ...

Paradise Kiss,Mirai Nikki,Deadman Wonderland,Nazo no Kanojo

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ah be arkadaşım niye spoiler veriyorsun. :( Ben daha sonunu izlememiştim.

Bu arada en sevdiğim animeler ...

Paradise Kiss,Mirai Nikki,Deadman Wonderland,Nazo no Kanojo

çok özürdilerim !!!! lelouchu yu düşündükçe kendimi kaybediyorum yazarken hiç farkında değildim spoi verdiğimin :wacko:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok özürdilerim !!!! lelouchu yu düşündükçe kendimi kaybediyorum yazarken hiç farkında değildim spoi verdiğimin :wacko:

Neyse önemli değil.Bundan önce bir arkadaşım daha söylemişti bunu ama ben inanmak istememiştim doğrusu."Hayır doğru olamaz,yalan söylüyoorsuun" falan demiştim. :D Ama bence cevabını düzenle ve spoiler içine al.Bir başkasını daha yakma :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.