Jump to content

AnimeStrong.org Anime & Manga İndirme Sitemiz.

Akito

Önerilen İletiler

0nmjXW.png

TIKLA ANİME STRONG ADRESİNE GİT !

İlk olarak bu projemi beğenmezseniz katkı için foruma 1 dakika içinde kayıt olursanız sevinirim sonra diledğiniz gibi kapatırsınız.

Merhaba arkadaşlar , sizlere bugün uzun zamandır planladığım Anime & Manga indirme sitemi tanıtacağım. AnimeStrong yeni yeni animeleri konu olarak paylaşmaya başladık ve devamınıda duraksamadan getirmeyi planlıyoruz. Bu sayede sizleride bekletmek istemeyiz tabi ki başka adreslerdende indirme şansınız olduğundan illa bize gelin bekleyin demiyoruz :D 

Ve kayıt olanlar görebilir sağ tarafta bir chat var eski mesajlara aldırmayın temizleme komutunu bulmaya çalıştık ama bulamadık :D

jvzJ4G.png

Wk1Zaq.png

Belirli bir takım ödül puanlarımız ve üye terfilerimiz var saçma olmuştur belki bilmiyorum ama :D

Biraz trajik olsun diye animelerde ki gibi 9 sanat öğrenir güçlenir kötü olur ya baş karakter o tarz terfiler ekledim biraz beğenirsiniz umarım :D

Terfi sistemimiz şu şekildedir.

- Düşmüş Kahraman = 0 Mesaj'da gelir.

- Kılıçsız Kahraman = 5 Mesaj'da gelir.

- Goblin Avcısı = 25 Mesaj'da Gelir.

- Troll Avcısı = 35 Mesaj'da Gelir.

- Yücelen Kahraman = 45 Mesaj'da Gelir.

- Ün Salmış = 55 Mesaj'da Gelir.

- 9 Sanat Ustası = 70 Mesaj'da Gelir.

- Kötülüğe Yönelen = 80 Mesaj'da Gelir.

- Bir İblis = 85 Mesaj'da Gelir.

- Lanetli Ejderha Avcısı = 100 Mesaj'da Gelir.

- Cerberus Öldüren = 120 Mesaj'da Gelir.

- Şeytan Kral = 150 Mesaj'da Gelir.  

Ödüllerden bahsedeyim belirli bir mesaj sayısını aşınca veya sizin yorumlarınızı beğendikleri zaman sizlere şu şekilde ödül verilmektedir. 

- İlk Öldüren !

- Yavaş Yavaş Ün Salıyorsun !

- Geri Dönüş !

- Durmak Yok !

- Kahramanın Doğuşu !

- Tanınan Bir Kahraman

- Kralın Yolunda !

- Artık Bir Kahraman !

- Kral !

jvzJ4G.png

Ek olarak yakında manga.animestrong.org isimli bir alt alan adı ile minik bir manga okuma scripti kurmaya karar verdim bu sayede sıkıldığınızda ara sıra girip manga okuma şansına sahip olursunuz.

jvzJ4G.png

Anime & Manga indirme ve bir çok bölüm var diyemeyeceğim şuan az olabilir forum kategorileri ama sizinde bu konu altındaki yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar :)

jvzJ4G.png

Ek olarak şu tür bir ek üyeliğimiz vardır ; "Altın Üye" Buna değinmem gerek çünkü beni Paragöz,Açgözlü bir insan olarak görmenizden çok fazla korkuyorum , ama sitenin devamlılığı ve masrafları için ek olarak benimde sizin için ileri zamanlarda ortaklaşa bir Anime topluluğu ile etkinlik düzenlemek isterim. Bunun için parada gerekli bu yüzden 1$'a Paypaldan satın almak isteyen olursa Satın alım otomatiktir ve Altın Vip kullanıcı üyeliğine sahip olacaksınız.

jvzJ4G.png

Ek olarak " Ek olarak " lafını kullandığımı fark ettim kusura bakmayın ve sonuncu olarak beğenmeseniz bile en azından bize katkı olarak kayıt olursanız foruma sevinirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.