Jump to content

Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?

Vasto Lorde

Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?  

64 oy

1. 1. Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?

• Olumlu düşünmüyorum. Kalitesiz seriler bu kadar popülerken olumlu düşünmemin mümkünatı yok.
      27
    • Olumlu düşünüyorum. Kaliteli serileri izleyenler çoğunlukta.
      6
    • O değil de Tokyo Ghoul'un sitedeki puanı 9.1 / 10 iken nasıl olumlu düşüneyim?
      9
    • Seyircilerin anime izlerkenki seçiciliği zamanla artacaktır. Şuan durum kötü olsa bile ilerde iyi olacaktır.
      22

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 69
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bence zevkler ve renkler tartışılmaz.. Benim bayılarak izlediğim bir seri başkasının ilgisini çekmeyebilir. Ya da tam tersi..   Ben ülkemizdeki

Bu tarz konulara rastlamayalı uzun zaman olmuştu. Uzun yazacağım hadi bakalım. Bazı şeylerin önüne geçilmiyor. Eğer bir şey mainstream olacaksa, önünü alamıyorsunuz illaki oluyor. Siz isterseniz

Sitede ergenlik çağında olan birey sayısı fazla normal olarak DxD, Kiss x Sis gibi seriler çok izleniyor. Anime izleyicileri genellikle oyunda oynuyorlar. Bu yüzden Sword Art Online (İlk sezonu

• 3 ay sonra...
On 07.03.2016 at 11:35, Torukojin_A yazdı:

Sitede ergenlik çağında olan birey sayısı fazla normal olarak DxD, Kiss x Sis gibi seriler çok izleniyor. Anime izleyicileri genellikle oyunda oynuyorlar. Bu yüzden Sword Art Online (İlk sezonun ilk 15 bölümünü severek izlemiştim.) serisinide çok izleniliyor ve beğeniliyor. Son olarak Kaichou wa Maid-sama ve Vampire Knight gibi serileride sitede bulunan kadın takipçilerimiz genellikle bu tür içeriğe sahip animeler beğendiği için çok izleniyor. Anlacağınız sitede belli kitleler oluşmuş, o kitleler kendi zevklerine göre anime izlemeyi tercih ediyorlar. Bence bu gayet güzel ve normal bir şeydir.

NOT: Guilty Crown'a vasat demişsin sen hayırdır kardeş :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

SONUNDA GUILTY CROWN ı SAVUNAN BİRİ Mİ GÖRÜYORUM?:admire2-onion-head-emoticon: :angel2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzleyenlerin çoğu ergen olabilir, umalım ki o ergenler yetişkin ve yaşlı olduklarında da izliyor olsunlar :D

Guilty crown çok severek başladığım bir seriydi ancak ilerleyen bölümlerinde ilgimi kaybettim. Sağlam bir sezonla karşıma çıkarsa yeni bir şans veririm. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Naruto one piece gibi serileri buyuk kitleleri var

Ve sirf buyuzden "nasil olsa izliyorlar istedigimiz kadar uzatabiliriz " mantigiyla animeleri sonsuza kadar uzatabiliyorlar

Mesela one piece sonsuza kadar surecek bir anime 

Yada naruto manganin sonuna gelinse bile bir 100 bolum filler koyup "bnane banane bitmedi iste bitmedi" diye inatla bitirmiyorlar animeyi

Niye nasil olsa izliyorlar biraz daha uzun olsa ne farkederki demi

Bu gibi seyler beni bu animelerden soguttu

Ha sadece naruto ve one piece mi sevmiyorum

Hayir tabiki yaziyi daha fazla uzatmamak icin baska ornek vermedim bunlar gibi onlarca anime var :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...

Çoğu kisi kaliteli anime izliyor fakat Tokyo Ghoul diye ortalıkta koşturan çocuklar yüzünden olumsuz düşünecek biri olmadığımı sanıyorum.Birde cizimlere kötü diyenler var,çizimlere laf edeceğine haline dua et neymiş çizimleri kötü o yüzden izlemeyecekmiş :D gülmekten kendimi alamıyorum.Çizimi için izleyenler varsa konusuna hiç bakmıyordur konusuna bakmadan anime izleyemem izleyenler vardır tabi ama izlenecek anime kalmayınca olur bu olay.Birde Guilty Crown gibi konusu muhteşem olan animelere vasat diyenler gidip kaneki izleyebilirler .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.