Jump to content

Gintama Animesi Bu Ay Sonlandırılıyor ( Böhööhhö )

Cold Dewil

Önerilen İletiler

4 saat önce, Absentia yazdı:

Ooooo :D 10 sayfalık mangayı 5 bölümde izleriz ölede :bud:one piece yapımcıları olsa daha iyi adamlar mangayla aynı anda gitmeyi başarıyorlar biraz sıkıcı oluyor ama oluyo yani :clap2:

One piece kaldıysak opening açılış dahil 10 dakka sürüyor :D İç ses seslendirmeside olursa kafadan 5 dk falan da o sürer. 1 arcı 50 bölümde işlerler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Filler bölüm istediğim tek anime  Bir umut mangası ile arayı açmak için araya bir iki bölümlük arclar koyarlar diyordum o da olmadı..  47. bölümde op

Ciddiyim: Bugün sabah çok şiddetli bir çarpıntı ile uyandım. Nefes almakta zorluk çekiyorum ve bu haberi okuyunca kahroldum imdaaağğğt yetişiiiğ

İmza verelim Naruto yapımcıları ile anlaşsınlar :D 5 sene daha gider :D

Posted Images

• Forum Admin
1 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Artık kabak tadı vermeye başlamasından ötürüde sonlandırılıyor olabilir, tabii böyle demezler sonlandırırken. Artık kendini tekrar etmeler v.b. gibi nedenler, komedilerin genel sorunudur bu zati :what-crazy-rabbit-emoticon:

Kabak tadı mı :exorcist-crazy-rabbit-emoticon: Kabak tadı verseydi ilk ben hissederdim damak zevkim hassastır :eating-crazy-rabbit-emoticon::ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ay kalbime indi...indi çıkmıyor.. yapılır mı böyle haber!! Gintama'nın bu sezonu bitecek denmiş ben de tamamen sonlanıyor sandım kafayı yedim bir an!! :dead-onion-head-emoticon: Sonsuza kadar devam etmeli Gintama!!!!!!!!:bike-onion-head-emoticon: 

Ama yine de en fazla bir kısa sezon daha gelir sonra biler, Goril sensei yeni projeler üzerinde çalışmak istediğini söylemişti zaten... T_T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Luluna yazdı:

Ay kalbime indi...indi çıkmıyor.. yapılır mı böyle haber!! Gintama'nın bu sezonu bitecek denmiş ben de tamamen sonlanıyor sandım kafayı yedim bir an!! :dead-onion-head-emoticon: Sonsuza kadar devam etmeli Gintama!!!!!!!!:bike-onion-head-emoticon: 

Ama yine de en fazla bir kısa sezon daha gelir sonra biler, Goril sensei yeni projeler üzerinde çalışmak istediğini söylemişti zaten... T_T

Sorachi sensei mangayı ilerletemediğini ve bitereceğini söylemişti ki ?

Sezonu bitmiyor animenin kendi bitiyor malesef :bye-crazy-rabbit-emoticon:Keşke sezonu bitse

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu haber çok kötü oldu ya shogun arc sonrası gelen arc bunun habercisiydi ama bu kadar erken beklemiyordum zaten mangasının yeni sayılarını hiç biryerde bulamıyorum uzun süredir çıkmıyor galiba animesi umarım ki 70 bölümün üzerine çıkar 2 yıl sürer inş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ne demek bitiyo??????????????????? manga neden bitiyor????? hadi animeni anladik mangaya yetisiyor diye ara veriyordur. adamlar naruto gibi deyilki serefli insanlar manga bitdi hala filler veriyorlar. + filler verseler hepsini izlerim Gintama candir filler olsun olmasin fark etmez. ama manga neden bitiyor? SODACHIIIIIIIIIIII???????? lan hikaye biterse bitsin sanki gintamayi hikayesi icin sevdik? 49 bolum boyunca hikaye yokdu her bolum gulmekden oluyorduk. sonsuza kadar sabit hikayesi olmayan komedi bolumlerine raziyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.