Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei Serisine Yeni Bir Proje Geliyor

Berker51

Önerilen İletiler

Animenın ılk cıktıgı zaman kapak resmı benı bıraz ılgısizleştırsede ızledıgımde sevdıgım guclu karakter alt yapılı 2 anıme artık ezık ve agırdan power alan karakter veya asırı salak ve anlayıssız karaterler bellı bır yerden sonra sıkıyor gercekten acıklamada dedıgı gıbi  zayıf ve ezik baş karakterlere tepki  gerçekten cuk dıye oturmus bır laf 2. sezonunu ıple cekıyordum suan dahada bi heycanlıyım gercekten serinin sonlanmasını degil hıkaye türetilerek devam etmesını ısterim izlemeyenlerde şiddetle tavsıye ederım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:admire2-onion-head-emoticon:çok mutluyum şu an izleyecek seri yoktu ve bu seride benim çok sevdiğim bir seridir ama tek bir şeyi beğenmiyorum Miyukinin  abisine olan aşkına anlam veremiyorum abisinin yaşama sebebi kızı korumak belirli bölümlerde öyle geçiyo ama kızı anlayamaıyorum:dunno-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler
Spoiler

bu haberi duyunca içimde kelebekler uçuştu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Hocchi yazdı:

:admire2-onion-head-emoticon:çok mutluyum şu an izleyecek seri yoktu ve bu seride benim çok sevdiğim bir seridir ama tek bir şeyi beğenmiyorum Miyukinin  abisine olan aşkına anlam veremiyorum abisinin yaşama sebebi kızı korumak belirli bölümlerde öyle geçiyo ama kızı anlayamaıyorum:dunno-crazy-rabbit-emoticon:

Göster
  Göster

bu haberi duyunca içimde kelebekler uçuştu

şoyle soyleyebılırım hangi bolum hatırlamıyorum ama bir bolumde genetıgıyle oynamıs degiştirilmıs gibisinden bı laf gectı sonrada 17 mi 18. bolummuydu hatırlamıyorum catıdan odadakılerı oldurdugu zaman kı bolum var onu ızle orda az cok kafana yatar sanırsam miyuki bunu bılıyor teyzesi ile konusmalarından anladıgım kadarı ıle mangası fln varsa okumadı ızlemeyı tercıh ederım kısaca soyle ozetleyelım miyukı tatsuyanın basına gelenlerı bılıyor onu korumak ıcın oldugunuda bunun ıcın sevgısı aşka donusuyor dıyelım ama 17 yada  18. bolumdu sanırsam bak orda catıydayken kadın bıseyler mırıldanıyor bıde anımenın ıcınde ara ara sezdirmeden buna deginiyor şahsi gorusumle buna baglıyorum ben

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 10.03.2016 at 20:30, Barış yazdı:

güncel novel okuyucusu olarak söyleyebilirim ki, beni daha fazla şaşırtamazlar tatsuya gözümde çoktan efsane oldu. ama novel okuyucusu olduğum için salak saçma küçümsemeler ve lise hayatını görmek benim ilgimi çekmiyor artık. bi an önce 2. sezon gelsinde vampir arcına başlayalım artık animede linayı görmek istiyorum.

Aynen Tatsuya zaten gözümüz de efsane haklısınız bide noveli nereden okuduğunuzu söyleyebilir misiniz?Çünkü ben de okumak istiyorum fakat bulamadım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, EcuNNNu yazdı:

Aynen Tatsuya zaten gözümüz de efsane haklısınız bide noveli nereden okuduğunuzu söyleyebilir misiniz?Çünkü ben de okumak istiyorum fakat bulamadım.

ingilizcesi çincesi ve vietnamcası var bildiğim kadarıyla bide tabi orj japoncası

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.