Jump to content

Hunter x Hunter Devam Edecek

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Manga Bölümleriyle Hunter x Hunter Devam Edecek!!! Serinin hayranlarının iyi bildiği gibi Hunter x Hunter’ın mangakası Yoshihiro Togashi’

Anaaaaaammmm sabahlar olmasın ayyyoooooolllllllll Son 1 ay içinde duyduğum en güzel haber

Böyle bir serinin yarıda bitmesi ve devam etmemesi bizi üzüyordu.Fakat devamını duyduğumda heyecanlandım.Belirli bir tarih verirlerse daha iyi  olur....

Sonunda ya en heyecanlı yer de kalmıştı umarım şöyle 30 sayfa falan verir ya harika bir seri yani OP dan sonra favorim hatta vs açısından OP u bile geçebilecek tek manga diyebilirim ama adam ara veriyor. Hasta oluyor bir şey oluyor kalıyor. Benim korkum yarıda bırakmasa bari adam en son kafam da 4-5 arc var falan diyordu şimdilik bu da çok iyi çıksında bir an önce .. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

manga sağlam ark a giriş yapmıştı tam süper olucak derken ara verdi

Spoiler

bekleyenler bakabilir bir kaç sayı var yeni bölümlerde gon ve killua yok gonun babası gin devreye giriyor tabiki 12 hayvan burçlarıda ana konuda neteronun oğlu beyond netoro ortaya cıkmasıyla kimera karıncaların geldiği yer olan dünyanın dışına yolculukla başlıyor gin de babasından bahsetti ama belli bir çizimi yok. yani anlıcağınız artık  coçuklar değil sağlam adamların aksiyonlarını bekleyeğiz tabi gene yarım bırakmazsa

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Şimdiden iki bölüm yayınladılar. Minik bi spoiler var devamında. Okuyan bir şey kaybetmez ya da heyecanı kaçmaz. Yani okumaya devam edebilirsiniz.

Spoiler

İkinci bölümde Hisoka ve Chorollo'nun dövüşü başladı. :) Ve üzücü bir haber ki bu iki bölümde hiç Killua görünmedi. :/

Henüz hiçbir sayfa Türkçeye çevirmedi. İngilizce versiyonunu az biraz anladım ama Türkçe versiyonu tercih ederim tabi. Çok mutluyum çok :D Hunter x Hunter'a " HxH mangası devam edecek." paylaşımını gördüğüm gün başlamıştım. İyi ki yakın zamanda başlamışım. Gerçekten müthiş bir anime. Bir an önce anime başlasın isterim ama bence önümüzdeki yıla kadar başlamaz anime. Neyse, sabırla bekleyeceğiz artık. ^^

80c4b91f11cdb1e6d4f9ad4f98fb6ccf.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, symztrk28 yazdı:

Şimdiden iki bölüm yayınladılar. Minik bi spoiler var devamında. Okuyan bir şey kaybetmez ya da heyecanı kaçmaz. Yani okumaya devam edebilirsiniz.

Göster

İkinci bölümde Hisoka ve Chorollo'nun dövüşü başladı. :) Ve üzücü bir haber ki bu iki bölümde hiç Killua görünmedi. :/

Henüz hiçbir sayfa Türkçeye çevirmedi. İngilizce versiyonunu az biraz anladım ama Türkçe versiyonu tercih ederim tabi. Çok mutluyum çok :D Hunter x Hunter'a " HxH mangası devam edecek." paylaşımını gördüğüm gün başlamıştım. İyi ki yakın zamanda başlamışım. Gerçekten müthiş bir anime. Bir an önce anime başlasın isterim ama bence önümüzdeki yıla kadar başlamaz anime. Neyse, sabırla bekleyeceğiz artık. ^^

80c4b91f11cdb1e6d4f9ad4f98fb6ccf.jpg

Yeni bölümlerin çevirisi: http://webtoontr.com/_/hunter-x-hunter/351

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.