Jump to content

( 13 / 13 ) Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal Season III

Sinsine

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal Season III

Anime Türü : Şeytanlar, Büyü, Romantik, Shoujo

Bölüm Sayısı : 13 / 13

Yapım Yılı : 2016

Çevirmen : Sinsine

Düzenleme : Sinsine

Özet: Takeuchi Naoko'nun orijinal Sailor Moon mangasının tamamlanmış baskısının beşinci ve altıncı bölümü olan Death Busters hikayesinden uyarlanan sezondur.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal Season III Anime Türü : Şeytanlar, Büyü, Romantik, Shoujo Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Sinsine Düzenleme

6. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

12-13. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan bendenize emeğim için teşekkürü bir borç bilirim :) İyi seyirler...

Posted Images

1 saat önce, Nones yazdı:

Yaşasın Michiru ve Haruka'lı bölümler geliyor :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

Şu Usagi'nin o ağlak hallerini daha fazla çekemezdim sanırım  Umarım bir sansür gelmez bu ikiliye gelmesin vallahi dava açarım 

Başarılar canımcım. Sabırsızlıkla bekliyorum. :admire2-onion-head-emoticon:

Yine bu yapımda Usagi'nin ağlak hallerini minimum seviyede tutmuşlar ya eski yapımda daha fenaydı :) Sailor Moon benim ilk göz ağrılarımdan biri e haliyle 20. yıl şerefine yapılan remake'in çevirisini almak da ayrı bir anlam taşıyor benim için o yüzden Usagi'nin her halini çekerim kaç bölüm olursa olsun :D

Teşekkür ederim canııımmm 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
15 saat önce, Usagi-chan yazdı:

Sailor Moon benim izlediğim ilk anime :angel-not-smiley-face: ve yeni serilerinin gelmesine çok sevindim :bigsmile-skype-smiley:

Aynen benim de çocukken dört gözle beklediğim ve yıllaaaar sonra tüm eski yapımı bir solukta izlediğim ilk göz ağrım :) yeni yapımının gelmesine ben de çok sevindim o yüzden, anılarımı canlandırıyor resmen :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Mamoru ve Haruka'yı amma özlemişim. :panda-emoticon-19: Bu saate kadar beklememe değdi vallahi. Birde önceki sezona oranla bu sezonun savaşçı dönüşümünü daha çok sevdim. Ay savaşçısının dönüşümü çok itici gelmişti öncesinde daha ziyade amatör gibiydi. 

Emeğine sağlık canım. Eski serinin ilk bölümüne bağlı kalınan bir bölümdü. Umarım 3. sezonun tamamında eskiye bağlı kalırlar 4. sezonu 3. sezon ile harmanlamazlar. :bounce-smiley-face:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen Mamoru ve Haruka'yı ben de çok özlemişim :D Haruka bu yapımda daha da bir tatlış olmuş sankii :D Bu seri benim için çok ilginç ya başından sonuna ne olacak ne bitecek biliyoruz ama her bölüm sonunda bir sonraki bölümü merak ediyorum yine de :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.