Jump to content

( 12 / 12 ) Joker Game

Sinsine

Önerilen İletiler

4 dakika önce, Nones yazdı:

ahahahahaha evet o seri de Baran arkadaşımızdaydı :bigsmile-skype-smiley: Yani demek istediğim bu türlerin dışına çıkmış çok da güzel olmuş :bigsmile-skype-smiley:

Tekrar geçmiş olsun Erufu arkadaşımıza da. Tez zamanda iyileşir umarım 

2 tane harem, ecchi çevirisi yaptık biraz farklı alanlara yönelmek istedim. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Erufu'ya da geçmiş olsun. En kısa zamanda aramıza bekliyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Joker Game Anime Türü : Askeri, Tarihi, Dram Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Mügetto Düzenleme : Sinsine Özet; 1937 Yılında 2. Dünya Savaş

İlk 4 Bölüm yeniden çevrilip düzenlendi, 5-6-7-8. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

9-10-11-12. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan Mügetto arkadaşımıza emeği için teşekkür ederiz. İyi seyirler...

Posted Images

On 12.04.2016 at 22:06, jans09 yazdı:

Biri bana 2. bölümü çıkmadan 1. bölümü izlememem gerektiğini söylemeliydi... :noooo-onion-head-emoticon: Burada biter mi yahu... Bakalım sahte teğmen jokerlikten nasıl kurtulacakkkkkkkkkkk :woa-onion-head-emoticon:

2. bölüm de geliyor yakında kuzum Baran sınavları biter bitmez halledecek birkaç gün daha sık dişini :D (dedi ama meraktan çatladı)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, Nones yazdı:

Az önce 2. bölümü seyrettim. Her bir yeni bölüm bir öncekinden daha çok merak uyandırıyor. Animeye giriş de bittiğine göre 3. bölüm ve sonrası nasıl ilerleyecek merak ediyorum. 

Emeğinize sağlık arkadaşlar. 3. bölüm için gün sayıyorum

Rica ederiz. Gün değil de dakika sayabilirsin. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, baranovvic yazdı:

Rica ederiz. Gün değil de dakika sayabilirsin. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

2 dakika önce, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:

3. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Beni mi beklediniz yaaa..... Janset teyzesine gitsin de Joker Game keyfi yapalım onsuz diye... Ağlarım haaa... :i:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.