Jump to content

( 12 / 12 ) Joker Game

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Joker Game Anime Türü : Askeri, Tarihi, Dram Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Mügetto Düzenleme : Sinsine Özet; 1937 Yılında 2. Dünya Savaş

İlk 4 Bölüm yeniden çevrilip düzenlendi, 5-6-7-8. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

9-10-11-12. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan Mügetto arkadaşımıza emeği için teşekkür ederiz. İyi seyirler...

Posted Images

İkinci ve üçüncü bölümü beraber izledim bu sefer... ikinci bölümü çok merak etsem de vakit işte.

İkinci bölüm başladığında yerimde zor durdum desem yeridir. Teğmenin harakiri için hazırlandığını görünce "baş rol değil miydi bu?" diye paniğe kapıldım bir an ama Joker Game'in kurallarını ve yaptırımlarını biraz düşününce jeton düştü adamda. Akıllı adammış vesselam. Hah hah hah nasıl da şaşırdılar. "Acaba gerçekten kendisini öldürmesine izin verirler mi?" diye bir saflığa bile düştüm. "Adamlar kendi görevlerinin başarısı için bir candan olma konusunda takıntılı değiller tabii" oldu kendi soruma cevabım. Hiç müdahale etmeyerek bir harakiri gösterisi de kendileri izleyeceklerdi. Çok zalimce ama onlar öyle yetişti. 3. bölümde bunu daha iyi anladım. Her ne kadar yaşlı kadının isyanı ve ardından gerçekleşecek olaylar planlanmış olsa da hafıza kaybı esnasındaki içgüdüsel davranış çok etkileyiciydi. Üstüne sarışın adamla hain kız neyse de diğer elemanı deşifre etmesi zalimliğini bir kez daha gösterdi. 

Bizim asker, ajan birliğine katılacak kadar yetenekli görüldü sanırım haha.. Hikaye ve olay örgüsü çok güzel işliyor. İleride Joker Game'in işleyişleri işleyişini tam olarak kavrayacağız. Çok sabırsızlanıyorummmm.... 

Elinize sağlık.... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emeğinize sağlık arkadaşlar. Anlaşılan o ki casusların yaptıkları işleri tek tek gösterecekler. Ben bu bölüm de güzeldi. Gerçi benim favorim geçen bölümdeki casustu :bigsmile-skype-smiley: Bu kadar çabuk göstermeyeydiler iyiydi. Neyse yeni bölümü bekliyoruz sabırsızlıkla

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

29 dakika önce, baranovvic yazdı:

Haftaya salı günü 5. bölüm çıkacak. Yarın yurtdışına çıkacağım için haftaya çeviri geç gelebilir. Bekleyen arkadaşlar olursa diye bilgi vermek istedim. Şimdiden kusura bakmayın.

Bizim yerimize de gez genç :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.