Jump to content
Türk Anime TV Forum
Sinsine

( 12 / 12 ) Joker Game

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Joker Game

Anime Türü : Askeri, Tarihi, Dram

Bölüm Sayısı : 12 / 12

Yapım Yılı : 2016

Çevirmen : Mügetto

Düzenleme : Sinsine

Özet; 1937 Yılında 2. Dünya Savaşı'nın başlarında yer alan hikaye "D Casusluk" adında gizemli bir casusluk eğitim organizasyonunu konu alıyor. Bu organizasyon Japonya imparatorluk ordusundan Yarbay Yuuki tarafından kurulur. İdealleri onu bir yandan ordu akademisi mezunları ve personelini toplarken diğer yandan manipülasyon sanatında yetenekli casuslar olmaları için eğitmeye yönlendirir. Bu casuslar operasyonları idare edecek uzman ekip haline gelecektir. Jirou Gamou adı altında olan değer yargılarından yoksun casusumuz, kendi mevkilerinden olan ve olmayan güçlerle çatışırken, "Kara Not" adı verilen gizli belgeleri ortaya çıkarmak için rahatsız edici bir göreve gider.

Klasör Linki

Gizlenmiş içerik
İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

logo.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İşte beklediğim serilerden biri 2016 baharı gerçekten bahar gibi olacak durum onu gösteriyor, tekrar tekrar teşekkürler yapımda yayında emeği geçecek tüm arkadaşlara kamyon dolusu teşekkürler gönderiyorum :sandalye:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir

Merakla beklediklerimdendi. Shouwa Genroku gibi bu da kalitesini trailerından belli eden bir seri. Şimdiden kapıldığını görünce heyecan yaptım emeğinize sağlık :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Böylesi bir yerde bölümü bitirmek kimin niçin aklına gelmiş bilmiyorum lakin üzdünüz. :bigsmile-skype-smiley:

Baran arkadaşımızın ecchi, harem türü dışında aldığı ilk seri sanırım ayrıca hayırlı olsun çok güzel bir çeviriydi. Emeğinize sağlık arkadaşlar.  2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 dakika önce, Nones yazdı:

Böylesi bir yerde bölümü bitirmek kimin niçin aklına gelmiş bilmiyorum lakin üzdünüz. :bigsmile-skype-smiley:

Baran arkadaşımızın ecchi, harem türü dışında aldığı ilk seri sanırım ayrıca hayırlı olsun çok güzel bir çeviriydi. Emeğinize sağlık arkadaşlar.  2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

Aaaa öyle deme ama... Sousei no Onmyouji de Baran'da.  Ben de çevrildiğini görünce zıpladım sevinçten. :56f7fd2c472c9_huyj:Erufu da umarım en kısa zamanda iyileşerek aramıza döner... :ewrew:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 saat önce, jans09 yazdı:

Aaaa öyle deme ama... Sousei no Onmyouji de Baran'da.  Ben de çevrildiğini görünce zıpladım sevinçten. :56f7fd2c472c9_huyj:Erufu da umarım en kısa zamanda iyileşerek aramıza döner... :ewrew:

ahahahahaha evet o seri de Baran arkadaşımızdaydı :bigsmile-skype-smiley: Yani demek istediğim bu türlerin dışına çıkmış çok da güzel olmuş :bigsmile-skype-smiley:

Tekrar geçmiş olsun Erufu arkadaşımıza da. Tez zamanda iyileşir umarım 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok