Jump to content

( 50 / 50 ) Sousei no Onmyouji

Sinsine

Önerilen İletiler

21 dakika önce, Singularity yazdı:

artık ne olur şu boş çıkan serilerden olmasın o kadar çok benzer anime varki  anime izleyemiyorum bunların yüzünden :bsod-onion-head-emoticon:

Mıymıntı bi elemanın power up alması olayı olmayacak gibi. Çocuk saf falan ama deli güçlü bir onmuyoji. Sadece trajik bir olaydan dolayı gücünü kullanmıyordu ama maşallah sonunda coşturdu ortamı. :brucelee-smiley-face:Bölüm 1 daha bi dene istersen. Ben ekranın başında ee devamı nerde deyip kaldım. :e:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 171
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Sousei no Onmyouji Anime Türü : Aksiyon, Fantastik, Shounen, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 50 / 50 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Nones Düzenleme : Nones Özet;

Vize haftasında olduğum için yeni bölüm bu hafta biraz gecikecek. Bunun için üzgünüm. 

2. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

3 saat önce, Laetitia yazdı:

Biraz daha büyük olsalarmış keşke demeden edemiyorum ama gerçekten hoştu elinize sağlık :rice-ball-smiley-04: İkinci bölüm gelsede şu ikisini dövüşürken izlesek  :cheer2-onion-head-emoticon:

Vize haftasında olduğum için yeni bölüm bu hafta biraz gecikecek. Bunun için üzgünüm. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Görücü usulünden sonra bir de bu çıktı... Ne usulü desek ki buna...??? Hahahaa... Güzel bir anime... Bu sezon ciddiyete biraz da komedi katarak animeleri baya baya keyifli hale getirdiler. Ama eleman deli güçlü haaa. Kız gerçek gücünü çıkardı, oğlan çocuğu da görünen dağın altındaki gücü ortaya çıkarsa hepten alt üst edecek her şeyi. Elinize sağlık canlar... :8jyjfg:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.