Jump to content

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Bungou Stray Dogs Anime Türü : Aksiyon, Komedi, Gizem, Seinen, Doğaüstü Güçler, Süper Güçler Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : jans09 Düzenleme :

6. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

İşte bu sezon takip edeceğim 3 serinin en önemlisi. İlk sırada olanı. Bu sezonun (bana göre) en kıymetlisi  Ben bu serinin bu sezon en sevilen serileri arasında olacağını düşünüyorum. Yani ben şi

Posted Images

15 saat önce, jans09 yazdı:

Hahahaha ne pis bi karakter değil mi??? ben de çok sevdim :D Mori Ogaiiiiii!!!!!

He ya çok sevdimmm güz gelse de hasret gidersek (L)  

Ayrıca o yetenek adı da hani hani çok ilginçti ahahahahah :D

12 bölüm için teşekkürler canlar harika bir sezon geçirdim (L)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Nones yazdı:

He ya çok sevdimmm güz gelse de hasret gidersek (L)  

Ayrıca o yetenek adı da hani hani çok ilginçti ahahahahah :D

12 bölüm için teşekkürler canlar harika bir sezon geçirdim (L)

Vita Sexualis.. Hiç üşenmedim araştırdım..  Mori Ogai bir general aynı zamanda da yazar. Kitap konularının çoğu erotik yazılardan oluşuyor. Bu da en bilinen ve Japon klasik yaşamını hafif sarsan kitaplarından biriymiş... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mori de bir şeyler olduğu belliydi, herkes manyak ya harika :D Şarkıdan sonra bir sahne vardır umuduyla bekledim ama bir sahne bile olmaması üzdü. İşin komik tarafı animenin başından beri herkes Atsushi'yi kıskanıyor, nefret ediyor yazık ne çekti çocuk :D Kyouka da adamın ne olduğunu anladı heralde o yüzden çok korktu kıyamam ya :c

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 saat önce, Laetitia yazdı:

Mori de bir şeyler olduğu belliydi, herkes manyak ya harika :D Şarkıdan sonra bir sahne vardır umuduyla bekledim ama bir sahne bile olmaması üzdü. İşin komik tarafı animenin başından beri herkes Atsushi'yi kıskanıyor, nefret ediyor yazık ne çekti çocuk :D Kyouka da adamın ne olduğunu anladı heralde o yüzden çok korktu kıyamam ya :c

Evet Atsushi'ye karşı garip bir neden seni seçtiler de beni değillllll???? gibi manyak bi garezleri var... O.o Kardeş git seçene sor ondan ne istiyon değil mi ya? O boşluktaki kız da anladı Kyouka da ama bizim iki lale anlamadı o da ayrı mesele... Sanırım kötülük yapanların anlayabileceği bir aura salgılıyor adam :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, jans09 yazdı:

Evet Atsushi'ye karşı garip bir neden seni seçtiler de beni değillllll???? gibi manyak bi garezleri var... O.o Kardeş git seçene sor ondan ne istiyon değil mi ya? O boşluktaki kız da anladı Kyouka da ama bizim iki lale anlamadı o da ayrı mesele... Sanırım kötülük yapanların anlayabileceği bir aura salgılıyor adam :P 

Tamamiyle katılıyorum! Atsushi de daha yanına gidip yardım etmeye çalışıyor kanatsız melek çocuk :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Yeteneğinden acaba insanlardaki fesatlıkla mı ilgili bir şeyler yapıyor da o yüzden mi diyordum ama senin dediğin daha mantıklı geldi :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Laetitia yazdı:

Tamamiyle katılıyorum! Atsushi de daha yanına gidip yardım etmeye çalışıyor kanatsız melek çocuk :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Yeteneğinden acaba insanlardaki fesatlıkla mı ilgili bir şeyler yapıyor da o yüzden mi diyordum ama senin dediğin daha mantıklı geldi :D 

Atsushi de başlarda kötülük yapıyordu ve hatta bizim dedektif ofisi o yüzden peşindeydi ama kötülük yaptığından haberi yoktu yani içinde kötülük yok Tanizaki zaten belli kuzum Naomi ve doktorla uğraşıp duruyor :lol2-onion-head-emoticon: Ama adam da dehşet bişi haaa... Bakalım Dazai ile karşılaşınca neler olacak?????????????????? :scared-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.