Jump to content

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Bungou Stray Dogs Anime Türü : Aksiyon, Komedi, Gizem, Seinen, Doğaüstü Güçler, Süper Güçler Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : jans09 Düzenleme :

6. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

İşte bu sezon takip edeceğim 3 serinin en önemlisi. İlk sırada olanı. Bu sezonun (bana göre) en kıymetlisi  Ben bu serinin bu sezon en sevilen serileri arasında olacağını düşünüyorum. Yani ben şi

Posted Images

23 saat önce, Nones yazdı:

2 bölüm arka arkaya izleme keyfi güzeldi. Bölümler de çok güzeldi. Bakalım sezon finali nasıl olacak kaldı 2 bölüm

Emeğinize sağlık canlar

Sezon finali vermeden son saniyede Atsushi'nin atağını da gördük ya ona seviniyorum ben. Hep mi böyle ezik, geçmişinin gölgesinde kalacak diye sorgulamaya ben de başlamıştım çünkü. Akutagawa'nın da başlarda sempatik bi kötü olacağını düşünüyordum ama adam bildiğin katışıksız kötü olmuş. Bunun için Dazai'ye bir teşekkür borçlu tüm anime sakinleri :P Sonbahar sezonuna güzel bir final bırakacağı düşüncesindeyim ben de :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.