Jump to content

( 12 / 12 ) Mayoiga

KuramaUN

Önerilen İletiler

• TAÇE Yetkilisi

Resmi ekleyen

Anime Adı : Mayoiga

Anime Türü : Gizem, Dram

Bölüm Sayısı : 12 / 12

Yapım Yılı : 2016

Çevirmen : Nones

Düzenleme : KuramaUN

Özet; Şüpheli bir otobüs firmasıyla yola çıkan genç erkekler ve kızlar güvenilmez bir köy olan Nanakimura'ya doğru yola çıkarlar. Gitmeyi hedefledikleri yer ütopük bir oluşumun parçası mı, dünyanın tüm engellerinden arınmış mı... yoksa tüm bunlar birer söylentinden mi ibaret. Dağların derinliklerine ilerlerken, otobüsümüz her biri kendi beklentilerine ve sorunlu kalplerine batmış 30 farklı bireyi taşıyor. Geldikleri yer ıssız bir köydü, yaşamın soluk kokuları vardı ve her yeri dökülüyordu. Gerçekte Nanakimura'nın ardındaki sır neydi acaba?

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Mayoiga Anime Türü : Gizem, Dram Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Nones Düzenleme : KuramaUN Özet; Şüpheli bir otobüs firmasıyla yola çıkan

Bir açıklama da ben yapayım yanlış anlaşılmak istemem. Seriyi pazar günü devraldım bu haftasonu da sınavlarım olduğu için yoğun bir tempoda ders çalışıyorum. Fakat yine de fırsat buldukça ders araları

1-2. Bölümler Eklenmiştir. İyi Seyirler.

Posted Images

16 saat önce, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:

Ben de şaşırmıştım sen bunu sormayınca ama istemedi herhalde diye düşünmüştüm. Meğer gözünden kaçmış :D

ahahaha o kadar didik didik ettim sezonu şaka bir yana nasıl kaçırdım ben bile bilmiyorum. Gerçi drama var bu yüzden otomatik olarak göz ardı etmiş olabilir gözlerim ama ne bileyim ufak bir pişmanlık hissettim bunu inkar edemeyeceğim :D

Alan arkadaşımıza kolay gelsin 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
44 dakika önce, darkshinigami012 yazdı:

anooo acaba 2. bölüm ne zaman gelecek cumartesi ingilizcesi çıktı .

Birinci bölüm gelmedi ki... Bazı nedenlerden dolayı çevirmen değişikliği yapmak durumunda kaldık en kısa zamanda gelecektir. Eline sağlık şimdiden Nones...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 4/11/2016 at 03:26, darkshinigami012 yazdı:

anooo acaba 2. bölüm ne zaman gelecek cumartesi ingilizcesi çıktı .

Bir açıklama da ben yapayım yanlış anlaşılmak istemem. Seriyi pazar günü devraldım bu haftasonu da sınavlarım olduğu için yoğun bir tempoda ders çalışıyorum. Fakat yine de fırsat buldukça ders aralarında çeviri yapıyorum. Bu haftasonuna kadar 2. bölümü muhtemelen çeviririm. En kötü ihtimalle seri sınavlarımdan sonra 3. bölüm ile birllikte haftaya yayınlanır. Gecikme için üzgünüm, ilginiz için de teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.