Jump to content

( 12 / 12 ) Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge

KuramaUN

Önerilen İletiler

On 4/10/2016 at 09:11, Barış D. Baryshx yazdı:

Bölümün sonunda gözüktü, sende görmüşündür muhtemelen, yani sinyali çaktılar o konuda. Bu seriyi dün izlemiştim, geç mi geldi, bana mı öyle geliyor. Neyse kolay gelsin; )

Ben bu bölümde son anda gördüğümüz tatlış kızdan önce şahsen kendi adıma shounen ai bekliyordum. Hatta dualar ettim açıkçası :bigsmile-skype-smiley: İnş. yanlış sinyal çakmışlardır shounen ai olsun :bigsmile-skype-smiley:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 107
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge Anime Türü : Komedi, Okul, Slice of Life Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : ays_drl Düzenleme : Sinsine Özet; U

İlk 3 Bölüm yeniden düzenlendi. 4-5-6-7-8-9-10-11-12. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan ays_drl arkadaşımıza emeği için teşekkür ederiz. İyi seyirler...

1. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler..

9 dakika önce, Nones yazdı:

Ben bu bölümde son anda gördüğümüz tatlış kızdan önce şahsen kendi adıma shounen ai bekliyordum. Hatta dualar ettim açıkçası :bigsmile-skype-smiley: İnş. yanlış sinyal çakmışlardır shounen ai olsun :bigsmile-skype-smiley:

Çok beklersin, kızın gözünün içi parlıyordu:panda-emoticon-19:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Çok beklersin, kızın gözünün içi parlıyordu:panda-emoticon-19:

Ay evet öyleydi amaa umut her daim vardır Barış adminim. Ben belki sahounen ai olur inancımı kaybetmeyeceğim :bigsmile-skype-smiley: Ya birde ben şaka bir yana sankim Shoujo ai havası da sezdim. Yani buna dayanarak her an her şey olur diye düşünüyorum :bigsmile-skype-smiley:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.