Jump to content

Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?

uchiha_n

Sizce Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?Mangaya göre cevap veriniz lütfen :)  

66 oy

1. 1. Sizce Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?Mangaya göre cevap veriniz lütfen :)

• Naruto
      21
    • Sasuke
      7
    • Itachi
      8
    • Tobi
      1
    • Madara
      8
    • Minato
      6
    • Hashirama Senju (1. hokage)
      10
    • Kabuto
      0
    • Nagato
      1
    • Orochimaru
      2

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 83
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Madara çok büyük farkla Naruto diyosunuzda sonucta Narutonun ninja yolu arkadaslarına güvenmek onları arkada bırakmamak tüm ulus birleşmiş tek madaraya karsı savasıyor bırakında Madara güçlü olsun bi

arkadaşlar madara tobi diyosunuzda madarayı dümdüz eden bir adam var hashirama senju 1. hokageden daha güçlüsü yok bu konunun tartışılması bile saçma bence :) şöyle ki eger beş kage birleşip madara

6 yolun sennini bence :D

madara tobi ve itachi arasinda kaldim ve itachi diyorum kendisini bir hain olarak kendimi de bir uchiha olarak gorsem de seviyorum itachi yi neden boyle dusundugume gelince

nagato nun rinneganini cok kisa bir surede bloke etmisti

sharinganini cok iyi kullanabiliyor ayrica bicak (şu attiklari aletler varya onlar haha :D ) konusunda uzman 

gonlumde sasuke var ama suan icin hala yetersiz ileride itachiden daha guclu olacagina inaniyorum

aslinda madara diyesim geliyor sonucta ems ve rinnegani var hem tecrubeli of kararsizim hala :D

birinci hokageyi sevmiyorum acayip gucluymus sozde adam orochimarunun kuklasi oldu :o madarayi nasil yendi anlamiyorum aslinda madara bilerek yenilmis olabilir bla bla :D

of oyum madaraya ya .... son dk kararimi degistirdim :D

naruto daha comez be :D kyuubi olmasa nagato oldurmustu :D hatta sasuke ilk seride oldurebilecekken oldurmemisti valley of the end de ...

öhöm cok yazdim yazarken kararimi da verdim :D

MADARA  ( cok da karizmatik ayrica :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir MaRMaReX
Bunların Arasındaki En Güçlü Karakterler Hashirama, Madara, Nagato, Minato. 1 vs 1'de Nagatoyu Ne Naruto Ne 8 Kuyruk Ne İtachi Alır Evet Bloke Etti Ama 3 Kişi İle Savaşıyordu Nagato. İçlerin'den Biri Altı Yolun Sennin'lerinden Biri. Diğeri İse 8 Kuyruğa Sahipti. Diğer Kullanıcı İse Sharinganın En Üst Seviyelerinde Bir Kullanıcıydı. Ne Kadar Güçlü Olduğuna Siz Karar Verin. Hashirama İle Madara Berabere Kalmıştı Zaten Dövüşlerin'de Belki Madara DNA'sını Almaya Çalışmasa Yenerdide. Minato'yu Açıklamicam Zaten. :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

narutonun düşmanları acayip güçlendi otomatik olarak narutonun da yeni güçler edinmesi gerekti.kyuubiyle de anlaşmaya varınca en güçlü karakter o olabilir ama sasuke kendinden çok emin geliyor savaş sahasına  8)

Aynen heaa.. Karizma karizma bakmış mangada. Durup bir süre bakmama sebep oldu. ;D :D

Bence şuan Naruto. Ama gözleri aldıktan sonraki Sasuke'yi hiç görmedik. 8)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.