Jump to content

Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?

uchiha_n
 Share

Sizce Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?Mangaya göre cevap veriniz lütfen :)  

66 members have voted

1. 1. Sizce Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?Mangaya göre cevap veriniz lütfen :)

• Naruto
      21
    • Sasuke
      7
    • Itachi
      8
    • Tobi
      1
    • Madara
      8
    • Minato
      6
    • Hashirama Senju (1. hokage)
      10
    • Kabuto
      0
    • Nagato
      1
    • Orochimaru
      2

Recommended Posts

Görüşüne saygı duyuyorum yani herkezin farklı bi görüşü vardır bana göre Naruto en güçlü karakterdir mesela (Mangayı takip etmeden animeden giderek naruto diyorum mangada kimdir bilemem artık)   :)

Doğru söylüyorsun bende senin görüşüne saygı duyuyorum, fakat mangayı okusan Kakashi hakkında daha fazla bilgi edinirsin, ama ben fikrini değiştirmek istemem sen en çok hangi karakteri en güçlü olarak görüyorsan sana göre odur... :)

Ya aslında Naruto'ya göre Sasuke daha güçlü kalıyor hep mangada da animede de ama ben kalbimden geçen hep İtachi olcak belki en güçlüsü olmasada bile sevdiğime atmak istedim en çok. Tarafsız olarak en güçlü Naruto ve Sasuke zaten Hashirama'yı bile geçmişlerdir şuanda mangada o açıdan :D Birde madem mangaya göre diyorsun Kaguya niye yok malum mangaya göre şuanda en güçlü o. 

367. Bölümün Şuanki Duruma Bakılırsa Animede

Edo Tensei Madara Tabiki Çünkü Hashiramanın Genlerine Sahip

Manga Olarak 683

Kaguya Olabilir Tabiki Ortaya Çıkan 6 Yolun Senninde

Şuanda Naruto Veya Sasuke Olmadığı Kesin İlerki Bölümler İçin Bilemem 

Bence minato çünkü tekniği ve hızı birisi vurmaya kalksa başka yere ışınlanır :D sonra bi henge no jutsu tipini değiştirir adamın arkasından rasenganı çakar ve

GAME OVER 

:D :D :D :D :D :D :D 

Kakashi mi en güçlüsü? c:

Lökürt diye gözünü çıkardı Madara Kakashi'nin. Gözü gidince ne oldu, hiçbir gücü kalmadı adamın.

sence en güçlüsü kim?

ayrıca madara bir hain ve gereksiz hareketlerde bulunuyo, örneğin çocukluk arkadaşı hashirama'yı sırf onun güçlerini elde etmek için öldürebilirdi, ama kendi egoları için öldü...

• 1 month later...

Yav yazmayım yazmayım diyodum da şu yazıları gördükten sonra duramadım. Tamam anlıyorum manga okumuyorsunuz sadece animeyi takip ediyorsunuz da ne kakashi'si ne itachi'si ne naruto'su?

Takip ettiğiniz serileri gözünüzle izlemenizi öneririm.  :)  En çok sevdiğiniz veya en iyi kişiliğe sahip olan karakter en güçlü olmuyor, naruto shoujo bir seri değil  ;)  Ki manganın şu anki geldiği yerlere hiç girmiyorum, hayal kırıklığına uğramayın diye