Jump to content

Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?

uchiha_n

Sizce Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?Mangaya göre cevap veriniz lütfen :)  

66 oy

1. 1. Sizce Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?Mangaya göre cevap veriniz lütfen :)

• Naruto
      21
    • Sasuke
      7
    • Itachi
      8
    • Tobi
      1
    • Madara
      8
    • Minato
      6
    • Hashirama Senju (1. hokage)
      10
    • Kabuto
      0
    • Nagato
      1
    • Orochimaru
      2

Önerilen İletiler

Görüşüne saygı duyuyorum yani herkezin farklı bi görüşü vardır bana göre Naruto en güçlü karakterdir mesela (Mangayı takip etmeden animeden giderek naruto diyorum mangada kimdir bilemem artık)   :)

Doğru söylüyorsun bende senin görüşüne saygı duyuyorum, fakat mangayı okusan Kakashi hakkında daha fazla bilgi edinirsin, ama ben fikrini değiştirmek istemem sen en çok hangi karakteri en güçlü olarak görüyorsan sana göre odur... :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 83
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Madara çok büyük farkla Naruto diyosunuzda sonucta Narutonun ninja yolu arkadaslarına güvenmek onları arkada bırakmamak tüm ulus birleşmiş tek madaraya karsı savasıyor bırakında Madara güçlü olsun bi

arkadaşlar madara tobi diyosunuzda madarayı dümdüz eden bir adam var hashirama senju 1. hokageden daha güçlüsü yok bu konunun tartışılması bile saçma bence :) şöyle ki eger beş kage birleşip madara

6 yolun sennini bence :D

Ya aslında Naruto'ya göre Sasuke daha güçlü kalıyor hep mangada da animede de ama ben kalbimden geçen hep İtachi olcak belki en güçlüsü olmasada bile sevdiğime atmak istedim en çok. Tarafsız olarak en güçlü Naruto ve Sasuke zaten Hashirama'yı bile geçmişlerdir şuanda mangada o açıdan :D Birde madem mangaya göre diyorsun Kaguya niye yok malum mangaya göre şuanda en güçlü o. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence minato çünkü tekniği ve hızı birisi vurmaya kalksa başka yere ışınlanır :D sonra bi henge no jutsu tipini değiştirir adamın arkasından rasenganı çakar ve

GAME OVER 

:D :D :D :D :D :D :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kakashi mi en güçlüsü? c:

Lökürt diye gözünü çıkardı Madara Kakashi'nin. Gözü gidince ne oldu, hiçbir gücü kalmadı adamın.

sence en güçlüsü kim?

ayrıca madara bir hain ve gereksiz hareketlerde bulunuyo, örneğin çocukluk arkadaşı hashirama'yı sırf onun güçlerini elde etmek için öldürebilirdi, ama kendi egoları için öldü...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Yav yazmayım yazmayım diyodum da şu yazıları gördükten sonra duramadım. Tamam anlıyorum manga okumuyorsunuz sadece animeyi takip ediyorsunuz da ne kakashi'si ne itachi'si ne naruto'su?

Takip ettiğiniz serileri gözünüzle izlemenizi öneririm.  :)  En çok sevdiğiniz veya en iyi kişiliğe sahip olan karakter en güçlü olmuyor, naruto shoujo bir seri değil  ;)  Ki manganın şu anki geldiği yerlere hiç girmiyorum, hayal kırıklığına uğramayın diye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.