Jump to content

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 133
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gintama nın içinde olsaydım: Tam olarak ne olurdu bilemem ama gruba ayak uyduramayabilirdim :D Emin olduğum tek şey Otae ile saç başa girişirdik  Haaa sırf ben sahneye çıkınca bu ost çalsın diy

Gintama'nın içinde olsaydım: Kesinlikle kintamalarım giderdi.    One piece içinde olsaydım: Tayfamı kurar ve luffy'nin ölmesini sağlardım. :D   space dandy içinde olsaydım: Yeni bir tür olurdum.    Ha

Gintama da olsaydım önce gintokiye çıkma teklif ederdim kabul etmezse hijikataya oda etmezse zuraya oda etmezse napalım artık shinpachi :D :D Narutoda olsaydım öncelikle sakuraya ve sasukeye azıma ge

Posted Images

• 1 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Naruto / Naruto Shippuden ~ Evet ilk olarak edo tensei öğrenmek için kabuto ve orochimaruyu tehdit ederdim -.- veya onlara yaptırırdım veya diriltmek için başka bir yol bulurdum ve Madaracığımı diriltirdim -.- ... Sonra bir ordu kurar ve Madaramla beraber Narutolara tekrar savaş açardım -.- ... Sonra Madaram Mugen Tsukuyomi yapardı ... Evlenirdik çocuklarımız olurdu :3 ... Madaranın kardeşlerini Annesini Babasını filan da bir yol bulur diriltirdim *^* Mutlu bir aile olurduk ... Narutoları öldürmez işkence ederdim . -.- 

Ekleme yapıyım . O Kaguya - Zetsu - Mito - Obito - Mei ( Madarama söylediğin o lafı unutmam - dşı srt ermyn erkklri bylrm .s.s. - ) - Tobirama - Hashirama bunları alıp bi Corpse Party ~ Another ~ Danganronpa karışımı bişiler yaparız kara listedeler bırakmam -.-

Bleach ~ İlk olarak yanıma Seloşumu alırda giderdim *-* ... Birlikte Hueco Mundoyu tekrar ayaklandırırdık :3 ... Sonra Aizen onii chan ı hapisaneden kurtarır ve İchigolara savaş açardık *-* İchigo P up almazsa hepsini öldürür arkadaşlarla Aizen ve Selcanın düğününde göbek atardık -.-- ... Ginle şu siyah tenli kör olan adını unuttum -.- onların yerini selcanla ben doldururuz . Espadaları ben yönetirim *-* ... Ardından SS ve Dünyayı ele geçiririz -.- ... Shinigamiler de böm böm bakar artıkın ._.

Shingeki No Kyojin ~ Tüm Titanları kesi kesi veririm vallahi *-* ~ Öldü ~ ... Şu Erenin Titan haline bi kayarım herelde Cry . Leviye Platonik bişiler hissederim -.- ama o Senanın T-T Cry ... Şu Mikasanın ağzını burnunu kırarım yerle bir ederim -.- ... Sonra duvardan çıkar Titan avlamaya giderim bir daha da geri dönmem *-* evet . - Gerçekte : Bir titan tarafından ezildi R.İ.P -

Sword Art Online ~ Sadece Asunayı öldürüp Kiritoya kendimi sevdirip o Anime de geri kalan kızları da dövüp Mutlu mesut yaşardım heral *-* evet ... öyle yapardım *-* ama o Asunayı döverdim . -.- çok gıcık oluyorum . Ya her Ankette nie girion sen ya _-_

Kuroshitsuji ~ Cielin yerine ben olurdum *-* ... Ben verirdim ruhumu ... Ay hizmetçiler Victoria dönemi :3 Seboş *-* ... Seboş ve ben :3 ... Yarı insan yarı şeytan çocuk u.u ... Ve tekrar Victoria dönemi ... İngiliz Çayı *-* .s ... Eğer Cielin yerine geçmezsem de Kraliçeyle bi çay içerdik Cry T-T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Esora yazdı:

Bleach ~ İlk olarak yanıma Seloşumu alırda giderdim *-* ... Birlikte Hueco Mundoyu tekrar ayaklandırırdık :3 ... Sonra Aizen onii chan ı hapisaneden kurtarır ve İchigolara savaş açardık *-* İchigo P up almazsa hepsini öldürür arkadaşlarla Aizen ve Selcanın düğününde göbek atardık -.-- ... Ginle şu siyah tenli kör olan adını unuttum -.- onların yerini selcanla ben doldururuz . Espadaları ben yönetirim *-* ... Ardından SS ve Dünyayı ele geçiririz -.- ... Shinigamiler de böm böm bakar artıkın ._.

Ağlamak istiyorum , hayalden ibaret bile olsa ne kadar güzel 

Öncelikle animeler birleşirdi. Sonra Esomla , ben güçlerimizi birleştirir ( Aizen ve Madara oluyor ) , dünyaya hükmederdik. Önümüzdeki ufak çakıl taşlarını ayağımızın ucuyla iter , bazı itici ,hoşlanmadığımız mahlükatlara da gerekli ilgi ve alakayı gösterirdik. 

Her şey güzel olunca Hueco Mundo'da çay vaktiiii 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

İstediğiniz , sevdiğiniz bir animenin içinde sizde yaşayacaksınız . İstediğiniz bir karakterin yerine geçebilirsiniz veya sadece onların bir dostu olarak animenin içine girebileceksiniz . Bu Hangi anime olurdu ? Ve hangi karakterler olurdu ?                                                                                                                                                                

( Eğer animede bir karakter olsaydım Sailor Moon daki Usagi olmak isterdim o animede yaşamak isterdim . Eğer sadece animede olacaksam yani bir karakterin  yerine geçemeyeceksem de One Piece animesinde Luffy lerin tayfasında bir korsan olmak isterdim . )  ;) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.