Jump to content

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Amygirl

Önerilen İletiler

iş animede olmak varsa  skip beat te koyoko olur shotoru ya yaptıkları için ona  daha çok işkence ederdim :angry: .Ren i elde etmek için daha çok uğraşırdım.  :P

sailormoon da aysvaşçısı olup dünyayı kurtamak isterdim ve başım dertteyken smokinli sovalyenin bi gül ile beni kurtarmasını isterdim. :wub:

saiyuki de genzo ve arkadaşlarının yanında olup onlarla bende gitmek isterdim  B)

shogo charada olsaydım ikotoyu kimseye bırakmazdım :wub:

kamisama hajımamete  nanami olmak isterdim tomoe yanımda olmak şartıyla.

toradora olup canımı sıkan herkesi haklamak isterdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 133
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gintama nın içinde olsaydım: Tam olarak ne olurdu bilemem ama gruba ayak uyduramayabilirdim :D Emin olduğum tek şey Otae ile saç başa girişirdik  Haaa sırf ben sahneye çıkınca bu ost çalsın diy

Gintama'nın içinde olsaydım: Kesinlikle kintamalarım giderdi.    One piece içinde olsaydım: Tayfamı kurar ve luffy'nin ölmesini sağlardım. :D   space dandy içinde olsaydım: Yeni bir tür olurdum.    Ha

Gintama da olsaydım önce gintokiye çıkma teklif ederdim kabul etmezse hijikataya oda etmezse zuraya oda etmezse napalım artık shinpachi :D :D Narutoda olsaydım öncelikle sakuraya ve sasukeye azıma ge

Posted Images

iş animede olmak varsa  skip beat te koyoko olur shotoru ya yaptıkları için ona  daha çok işkence ederdim :angry: .Ren i elde etmek için daha çok uğraşırdım.  :P

sailormoon da aysvaşçısı olup dünyayı kurtamak isterdim ve başım dertteyken smokinli sovalyenin bi gül ile beni kurtarmasını isterdim. :wub:

saiyuki de genzo ve arkadaşlarının yanında olup onlarla bende gitmek isterdim  B)

shogo charada olsaydım ikotoyu kimseye bırakmazdım :wub:

kamisama hajımamete  nanami olmak isterdim tomoe yanımda olmak şartıyla.

toradora olup canımı sıkan herkesi haklamak isterdim.

Ahaaa...Bir Ren hayranı daha :(

Bu forumda ki kızlar malesef olay Ren olunca saç başa girebiliyor :D Şimdiden söylemesi :ph34r: :D

Ne adammış bea bu Ren :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Narutoda olsam hemen hinatayla evlenirdim  :wub: ve Kage bunshin ,henge ve başım sıkıştığında kullanmak için Rasenganı öğrenirdim

Katekyo Hitman Rebornda olsam Hemen vongolaya katılırdım

High School DXD  de olsam İssei nin gizli tekniğini öğrenirim  :bled1-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fairy tail'de olsam : Bir büyücü olup hiç bir loncaya katılmadan Natsu'yla savaşırdım  :) Yada Natsu ile Lucy'nin arasında bir şeyler olmasını sağlardım  :wub: 

Naruto'da olsaydım (eskilerden olucak ama): Naruto'yla dalga geçenleri öldürürdüm  :angry:  :P 

Katekyo Hitman Reborn'da olsaydım : Muhafızlardan biri olurdum :D 

Psycho pass'ta olsaydım : spoiler içerir

Shougo'nun ölmesine izin vermezdim :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Accel World: Arita'nın ağzını burnunu kırardım. (Kin nefret ne ararsan var onun için -_-)

Soul Eater: Black Star'ın ağzını burnunu kırardım. Sinirim geçmezse bir daha...

Sword Art Online: Kendi klanımı kurar başka bir çıkış yolu arardım.

High School of the Dead: Intihar ederdim herhalde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öhöhö

GTO* 'da olsaydım... Tamamen kendim olarak Onizuka'nın sevdiceği olmak isterdim. ühühü Devamıyla ilgili düşüncelerim bende kalsın.  :bled1-onion-head-emoticon:

HunterxHunter 'da olsaydım Hisoka'nın dövüşmek için can attığı çocukluk-gençlik rakibi olmak isterdim. 

Gintama  'da olsaydım... Gintama'da pek ölüm olmaz biliyorum fakat kendime ait küçük bi kaç arc olsa yeter... Shoyou sensei'nin kızı olmak isterdim. Yani bu dörtlünün geçmişlerini bilen, onlarla iç içe olmuş biri. Babamın intikamı için çıktığım yolda Takasugi zaafı yüzünden ölüp giderdim falan... :(

Hakuouki 'de.... Hğğğğ hepsi beğni... Yok hayır. Harada'cığımın aşık olduğu güçlü bir geyşa olmak isterdim... Kimigiku gibi gibi.  

Samurai Champloo... Mugen... öhöm...

Bleach 'de olsaydım Zaraki'nin takımında olmak isterdim. Ikkaku, Yumichika ben takılırdık haşin haşin. Shikai'm de Kratos'un kılıçları hatta djoısgkl   

Bir güç ve erkek karakter hastalığı var bende, napalım...  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3-4-5-6 sayfalarda konu az kaynamış:D okuyarak geldim 7 sayfaya kadar güzel şeyler var bende kendimi yazayım bakalım...

Bleach:Sürekli Ss'den uzak olan dünyada takılan kendi halinde bir shinigami olurdum...büyük olasıkla Zaraki'den hoşlanmaz karşılaştığımızda selam vermeden yanından geçerk diyolağa girdiğimizdede sert konuşurdum Zaraki ile tartışmalı olduğumdan güçlenmem gerektiğini düşünüp bankai ve birkaç entereman üzerine çalışırdım...Bankai'im büyük ihtimal ölüler ile ilgili olurdu...çok az kişiyle konuşan çok az tanınan bir shinigami olurdum özelliklerimide fazla gözler önüne sermeyip tek çalıştığımdan takımda fazlada ilerleyemezdim :D jokeri oynardım gerekmediği sürece ortalarda gözükmeyen :)

İchinin Zarakiyi yendiğini duyduktan sonra peşine düşer nasıl biri olduğunu görmek isterdim gördükten sonra Zaraki ile savaşı hakkında konuşup nasıl yendiğini öğrenmek isterdim ve vakti geldiğinde büyük ihtimal Zaraki ile bir kapışırdık...Byakuya ile kaptan ve normal shinigami ilişkisi olurdu...ilerleyen vakitlerde İchi-Renji-Rukia üçlüsü hoşuma gitmeye başlardı...yardım edeceğim ilk 3 insan arasına girip...Ikkaku ilede çoktan kapışmış olurdum...Ayrıca adamın Kai olmasını isterdim

Naruto:Sasuke ile tanışan biri olsaydım ve benzer kadere sahip olsaydım konohadan kaçar peşinden giderdim sadık bir adamı olmak için...eğer peşinden gitmeyip köyde kalırsam 16 yaşıma geldiğimde Sasukeye tekrar hak verip Narutonun Sasukenin işlerine fazla bulaşmamasını onu rahat bırakıp kendi hayatına bakmasını şeyler kafamlada Hinatayı işaret ederek değer vermen gereken daha iyi insanlar var derdim...Rasegan chidori vb tarz kendi elementime uygun ninjutsu geliştirmeye çalışırdım ...Rakiplerle savaşmadan önce analiz ederdim...Temari'ye aşık olurdum ama Shikamaru sorun olurdu :D ...Naruto'nun Saske arama çalışmalarına bulaşırdım sırf Saske gidip harbiden güçlendimi diye görmek için...Kendi elementime uygun teknik üzerine baya kafa yorardım...Büyük savaş başladığında köyde kalırdım...Saske ile aynı anda Savaşa dahil olurdum...büyük ihtimal o sırada Madara veya Tobinin kurbanlarından biri olurdum...yaşarsam şanslıymışım derdim :D...Narutoda ise adamın Rai olmasını isterdim...

Fairy Tail:Büyük ihtimal 15-16 yaşına kadar loncasız dolanır sonunda Fairy tail %50 veya diğer loncalardan birine katılırdım...loncanın en suskun elemanı olup loncadaki o neşe kaynağı olayına dahil olmazdım loncada ilgimi çeken üyeler Gajeel,Levy,Juvia olurdu sanırsam...lonca içinde suskun eleman olduğum için genel olarak loncaya girenler şöyle bi baktımı etrafına en çok göze batan olurdum...karabüyü ile uğraşan biri olurdum fakat karabüyüyü kötülük adına kullanmazdım büyük ihtimal Lexusun tayfasına dahil olurdum...arada bir göreve kimseye birşey demeden çıkardım...adaya gidenler arasında olmazdım turnuvaya katılanlar arasın olmayıp izleyici olarak kalırdım...fakat Jelal yerine Fairy Tail B ye girebilirdim...

Fma-Mustangin adamlarından biri olmak isterdim adımda Takashi olsun isterdim :D

Fate Stay Night:İskender veya Lancerın efendilerinden biri olmak isterdim...ilk seride olursa büyük olasıkla Arthura yüklenirdim...Zero'da ise gilgameshe

Avatar the lastairbender:Bir toprak bükücü olup avatarı arar ve ona katılırdım olayların bitişi ardından Toph'tan toprak bükme eğitimi alırıdm o arada ona aşık olurdum evlenmeye kadar giderdi bu olay :D

D-gray man:  Taktığım pelerin büyük ihtimal masumiyetim olurdu Lenalee'ye ne kadar çok ağladını söylerdim ama iyi geçinirdik bir zamandan sonra...Allen ile birkaç ufak konuda ters düşerdik fakat iyi geçinirdik Kanda ile kavga eder Lavi ile öylesine muhatap olurduk Krory ile iyi geçinirdim...genel olarak yardımlaşan bir Şeytan kovucu olurdum Akumalara merhamet etmeden delicisine saldırırdım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.