Jump to content

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 133
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gintama nın içinde olsaydım: Tam olarak ne olurdu bilemem ama gruba ayak uyduramayabilirdim :D Emin olduğum tek şey Otae ile saç başa girişirdik  Haaa sırf ben sahneye çıkınca bu ost çalsın diy

Gintama'nın içinde olsaydım: Kesinlikle kintamalarım giderdi.    One piece içinde olsaydım: Tayfamı kurar ve luffy'nin ölmesini sağlardım. :D   space dandy içinde olsaydım: Yeni bir tür olurdum.    Ha

Gintama da olsaydım önce gintokiye çıkma teklif ederdim kabul etmezse hijikataya oda etmezse zuraya oda etmezse napalım artık shinpachi :D :D Narutoda olsaydım öncelikle sakuraya ve sasukeye azıma ge

Posted Images

High school dxd'de olsaydım herkesi katlederdim.

Attack On Titan'da olsaydım Mikasa'yı kırbaçla döver, Hanji ile hep Titan incelerdim.

Barakamon'da olsaydım Tamako ile, Handa ve Hiro'yu birleştirmeye çalışırdık hdjsksllsxköx

School Days'de olsam DXD dekinin aynısı .-. Yangire modu açık.s.s

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

ben konosubada satou kazuma ile aynı partide olmak isterdim 

sao da kirito kadar olmasa da ben de korkulan biri olmak isterdim

narutoda narutonun ilk arkadaşı olurdum 

grisaia no kajitsu daki okulda okumak isterdim orada yuujinin beni eğitmesini isterdim taijutsuda

Mahouka Koukou No Rettousei shiba tatsuyanın kim hangi aileden olduğunu büyüsünü ve mucit oluşunu ifşa ederdim ya da shiba ile falan gezerdim

boku no hero academy de kaminari olmak isterdim tabi kapasitesi daha fazla olsun isterdim

overlordda kale kurardım ve kat sorumluları erkek olurdu ama  kızlar erkeklerin 2 katı sayıda olurdu ve kızların bir kaçı hariç herkesin bana aşık yapmak isterdim

one punch man da saitamayla takılmak isterdim

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru da hikigaya hachiman olmak isterdim

harlotte de otosaka yu olurdum

0daba48a999ab78ca2ee4c4ed0b06fb8c14f90ab84558a0446f5ed7d75468f85.jpg.77882153144b047045f4557a1772b17d.jpg8fbd285a1ce4b7ccaa8f8e8ee5318916.thumb.jpg.2f5857ea39a81d387f962ceeaab1d8d6.jpg

b716b22ed0c763dcd8557781e905b35058680450ba7590042276a109d01ea230.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

Violet Evergarden'ın içinde olsaydım: Violet'in yanında seyahatlere giderdim; dertleşirdik güzel olurdu.

Noragami'nin içinde olsaydım: Bishamon'un beni evlatlık almasını daima yanında kalmak isteyecegimi söylerdim. Çöpçatanlık yapıp Yato ile Bishamon'u evlendirirdim; Kazuma ile de vakit geçirmek isterdim.

Attack on Titan'ın içinde olsaydım: Mikasa'nın hislerinden Eren'e bahsederdim. Arminle de sohbet hoş olurdu. Annie ile de bi kapışmak isterdim. Mikasa ile dalsak güzel ortam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.