Jump to content

Merhabalar :)

Dark-Angel

Önerilen İletiler

Tüm anime severlere merhaba, uzun bir zamandır forumu ve siteyi takipte olmama rağmen ilk defa bir hesap açıyorum. Umarım güzel insanlarla tanışır yeni dostluklar kurabilirim, fakat gördüğüm kadarı ile toplum ortamı gayet düzenli ve nazik insanlarla dolu. Kendimden bahsedecek olursam üniversite son sınıf öğrencisiyim ingilizce öğretmenliği ve filoloji alanında çalışıyorum, yıllardır pek çoğunuz gibi japon kültürü ile birlikte gelen anime/manga/görsel romanlar takip etmekteyim. Açıkçası bir bayan olsam da her çeşit anime türü hoşuma gidiyor, mesela Highschool DxD gerçekten harikaydı. Kendi çapımda çevirmenlik ve GFX alanında uğraşıyorum, bunun dışında render ve set hazırlama konusunda oldukça tutkuluyum. En beğendim türler dram ve romantizm, ikisi bir arada olunca harika hikayeler ortaya çıkıyor. Tanıtım biraz resmi oldu sanırım ama güzel olsun istedim, herkese sevgiler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Lexi yazdı:

Hoşgeldin, ismini öğrenebilir miyim? Söylemek istemiyorsan anlarım sadece meraktan soruyorum zaten. :blush-skype-smiley: Keyifli forumlar dilerim.:gbgh:

Hoşbuldum Lexi~ Şimdi fark ettim de tanıtım yazısında ne ararsan var da bir ismimi yazmamışım :n: Adım Lavinya~ tanıştığımıza sevindim :) profilin'deki Rin çok sevimli ❤

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Lexi yazdı:

Çok hoş ve farklı bir isim, Aleyna bende memnun oldum. :rice-ball-smiley-04: İnan bana avatarımın ismini senden öğreniyorum. :D Bir arkadaşım atmıştı ve o günden beri bir çok kişi soruyordu cevap veremiyordum, öğrendiğim iyi oldu. :D

Teşekkür ederim Aleynacım~ Ahah bilmeden de olsa yardımcı olabildiğime sevindim :blush-skype-smiley: Bishounen ilgini çekiyorsa google sensei'ye bir ' Rin Matsuoka' yazmanı öneririm :D

10 dakika önce, Esora yazdı:

İsmin çok güzelmiş Lavinya Vanilya gibi *-* 

Hoşgeldin Foruma ^^

Hoşbuldum Esora~ Tanıştığımıza sevindim :) renkli bir insana benziyorsun, çok sevdim seni~! :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba benim ismim kerim foruma hoş geldin burada güzel vakit geçireceksin bundan emin olabilirsin GFX ve render, set hazırlama derken ben anlayamadım bana bu konu da özel mesaj atarsan sevinirim aklıma render geliyor ama tahmin etiğim render mı bilmem şimdilik iyi forumlar istediğin zaman biz buradayız :088:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldinnnn

Spoiler

original.gif

Bende Mehmet memnun oldumm

İyi forumlar

Forum kurallarını okumayı unutma ^^
Takıldığın bi yer olursada sorabilirsinnn :P
Romantizm ve dramı bende çok severimmm normalde yeni gelenlere önerilir ama :D öneri istiyebilirmiyimm sendennn
:confused-onion-head-emoticon:
İng manga okuyabiliyorsun o zmn süperr yaa :afew: ve anime izliyebiliyorsunn :afew:

Sorsayydın söylerdim ya :D

7 saat önce, Lexi yazdı:

Çok hoş ve farklı bir isim, Aleyna bende memnun oldum. :rice-ball-smiley-04: İnan bana avatarımın ismini senden öğreniyorum. :D Bir arkadaşım atmıştı ve o günden beri bir çok kişi soruyordu cevap veremiyordum, öğrendiğim iyi oldu. :D

Tekrardan hoşgeldinnn

Spoiler

57600a4714121c7699e53e234300e6ac0bfa99bc

Not: Bayadır böyle hoşgeldin demiyordum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.