Jump to content

Merhabalar :)

Dark-Angel

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Yalanlar istiyorsan

Yalanlar söyleyeyim

İncinirsin

Yine de sen bilirsin

Sana gitme demeyeceğim

Ama gitme Lavinya

Adını gizleyeceğim

Sen de bilme

Bilme Lavinya

:rose::angel2-onion-head-emoticon:

Yanlış bilmiyorsam Özdemir Asaf'ın şiiridir. Ayrıca Feridun Düzağaç şarkısıdır. İsmin çok hoş çok güzel :thumbup:

Hoş geldin :) Forumda kalıcı olmanı diliyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin , ben Mustafa . Ben de kısa süre önce kullanmaya başlamıştım forumu ama üyeliğim biraz daha eskiye dayanıyor . Forumdaki insanlar gerçekten sıcakkanlı iyi insanlar :) Bir şey merak ettim çizim yapıyor musun ? 

Tanıştığımıza memnun oldum tekrar hoş geldin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, VarisHunter yazdı:

Merhaba benim ismim kerim foruma hoş geldin burada güzel vakit geçireceksin bundan emin olabilirsin GFX ve render, set hazırlama derken ben anlayamadım bana bu konu da özel mesaj atarsan sevinirim aklıma render geliyor ama tahmin etiğim render mı bilmem şimdilik iyi forumlar istediğin zaman biz buradayız :088:

Selam Kerim'cim ~  Bu sabah kalkıp da birçok ileti görmek beni gerçekten gülümsetti, bu yüzden ben de o açıdan gayet eminim :) Sana elbette mesaj atarım, sıcak karşılama için çok teşekkürler, çok çok hoş buldum ~ :)

5 saat önce, HolySpiritღƁ.Ƥ. yazdı:

Hoşgeldinnnn

Göster

original.gif

Bende Mehmet memnun oldumm

İyi forumlar

Forum kurallarını okumayı unutma ^^
Takıldığın bi yer olursada sorabilirsinnn :P
Romantizm ve dramı bende çok severimmm normalde yeni gelenlere önerilir ama :D öneri istiyebilirmiyimm sendennn
:confused-onion-head-emoticon:
İng manga okuyabiliyorsun o zmn süperr yaa :afew: ve anime izliyebiliyorsunn :afew:

Sorsayydın söylerdim ya :D

Tekrardan hoşgeldinnn

Göster

57600a4714121c7699e53e234300e6ac0bfa99bc

Not: Bayadır böyle hoşgeldin demiyordum :D

Hoşbuldummmm ~ Tanıştığımıza sevindim Mehmet'cim :) evet genellikle anime ve mangaları İngilizce olarak takip ediyorum~ Olsun ama Türkçe'miz bir başka ^-^ Öneri olarak Boku dake ga inai machi ve Schwarzesmarken öneririm :) Yeniden çok teşekkürler ~

5 saat önce, son su bükücü yazdı:

Hoşgeldin.

Hoşbuldum~ Karşılama için teşekkürler :)

3 saat önce, Nones yazdı:

Lütfen şu tanışma konularını sohbete çevirmeyin. Kuralları bilerek devam etmeniz yanlış.  Gereksiz iletiler silinmiştir.

Hoş geldiniz.

Hoş buldum Nones~ Bu kadar iletiyi görmeyi beklemiyordum açıkçası, ama bu kadar nazik insana da cevap vermemek biraz ayıp olur benim açımdan. Yeniden teşekkür ederim :)

3 saat önce, Amygirl yazdı:

Yalanlar istiyorsan

Yalanlar söyleyeyim

İncinirsin

Yine de sen bilirsin

Sana gitme demeyeceğim

Ama gitme Lavinya

Adını gizleyeceğim

Sen de bilme

Bilme Lavinya

:rose::angel2-onion-head-emoticon:

Yanlış bilmiyorsam Özdemir Asaf'ın şiiridir. Ayrıca Feridun Düzağaç şarkısıdır. İsmin çok hoş çok güzel :thumbup:

Hoş geldin :) Forumda kalıcı olmanı diliyorum :)

Ayy~ Sıcak karşılama için çok teşekkürler Amy'cim~ Ve hoşbuldum, görünüşe bakılırsa kalıcı olacak :)

3 saat önce, Singularity yazdı:

hoş geldin ismin çok hoş iyi forumlar

Hoş buldum Singu~ Teşekkürler hiç bu kadar iltifatı aynan da almamıştım :n:

2 saat önce, Witch yazdı:

İsmini bana verir misin ağğğ. :ewrew:

Hoş gelmişsin~

Ahaha~ Çok şımartıldım ismimden ama :D Hoş buldum, sıcak karşılama için teşekkürler Witch~

2 saat önce, xemerius yazdı:

Hoşgeldin ben de Berru tanıştığıma memnun oldum :blush-crazy-rabbit-emoticon:ismin bencede çok güzel ^^ keyifli forumlar dilerim...

Hoş buldum Berru'cum ~ İsmin seninde çok hoşmuş :) Tanıştığımıza sevindim, teşekkürler.:blush-skype-smiley:

44 dakika önce, Black Angel yazdı:

Hoş geldin....

Hoş buldum ~ Angel adaşım :)

27 dakika önce, Ledo yazdı:

Hoş geldin , ben Mustafa . Ben de kısa süre önce kullanmaya başlamıştım forumu ama üyeliğim biraz daha eskiye dayanıyor . Forumdaki insanlar gerçekten sıcakkanlı iyi insanlar :) Bir şey merak ettim çizim yapıyor musun ? 

Tanıştığımıza memnun oldum tekrar hoş geldin.

Hoşbuldum Mustafa'cım~ Evet gerçekten de herkes ayrı bir hoş, hmm uzun zamandır çizim yapmıyorum ama arada ilham gelirse~ Bende tanıştığımıza çok sevindim, iyi forumlar.~

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.