Jump to content

Sosyalleşmeye Geldim Ben

koohime

Önerilen İletiler

merhaba arkadaşlar  Berfu ben  öncelikle 22 yaşındayım  animeye  başlayalı yaklaşık bi 5-6 sene oluyor  ilk girişimi 'd.gray man' ile yapmıştım. biara gaza gelip üye olmuş ve sonra yıne gizli gizli izlemeye 

devam etmişim galibası  konu açtımmıda bilmiyorum hiç neyse bu 5-6 sene içinde iyice kafayı kırdım helede para kazanmaya başladıgımdan sonra  paramı

biriktirip biriktirip japonyada yemeye  başladım ( ailem bu durumdan oldukca bıkkın )  ve  paramı figurlere yatırmam rafa dizip toz almamam da buna dahil :drop-cute-cat-emoticon:

aşçıyım buarada  bölümüm pastane  hayatım ev- iş -anime     

herkes bana deli gözüyle bakıyor dışardan bi konusmaya basladıgımda 2 lafımdan biri ya oyun... yada anime   bende dedim bi geleyim genclerin arasında kaynaşayım :D  

Düzenlenme: Nones tarafından
Başlık büyük harfle yazılmalıdır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba foruma hoş geldin... Pasta.. Pasta... Passta!  Japonya'dan bile daha çok dikkatimi çekti pastacı olman.... Sen düşün artık... 

pastamı hastasıyım hoş geldin bartu.. aman berfu 

Hoş geldin...

Merhaba hoş geldin . Japonya'da yemek yemek derken Japonya'ya gidiyorsun sanırım :D eğer öyleyse süpermiş gerçekten . Anime izleyenlerin çoğunluğunun hayallerinden biridir diye tahmin ediyorum Japonya'ya gitmek . Başkalarının nasıl baktığını boş ver ya zaten anime izlemeyenler genelde anime izleyenlere deli , çocuk gözüyle falan bakıyor :D Tekrar hoş geldin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk baş dalga geçiliyor sandımdı, Berfu neymiş arkadaş dedim Berfin varken:-onion-head-emoticon:Ama böyle bir isim varmış, böyle isimler çok aranıyor mu acebe, yoksam hepsinin bir hikayesi mi oluyor illa:whistling-onion-head-emoticon:Neyse hoşgeldin, bunca bilimsel tartışma ve sonunda atomuda parçaladıktan sonra seni tutmayayım:lol

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.