Jump to content

Sosyalleşmeye Geldim Ben

koohime

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba foruma hoş geldin... Pasta.. Pasta... Passta!  Japonya'dan bile daha çok dikkatimi çekti pastacı olman.... Sen düşün artık... 

pastamı hastasıyım hoş geldin bartu.. aman berfu 

Hoş geldin...

8 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

İlk baş dalga geçiliyor sandımdı, Berfu neymiş arkadaş dedim Berfin varken:-onion-head-emoticon:Ama böyle bir isim varmış, böyle isimler çok aranıyor mu acebe, yoksam hepsinin bir hikayesi mi oluyor illa:whistling-onion-head-emoticon:Neyse hoşgeldin, bunca bilimsel tartışma ve sonunda atomuda parçaladıktan sonra seni tutmayayım:lol

hahaha çok sagol annem Kurandan bulmuş :D bende cok aradınmı dıye soruyorum sık sık özellıkle japon arkadaşlarım beru chan diyor sırf buyuzden :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, koohime yazdı:

hahaha çok sagol annem Kurandan bulmuş :D bende cok aradınmı dıye soruyorum sık sık özellıkle japon arkadaşlarım beru chan diyor sırf buyuzden :D 

Zaten bu kuran'dan kelime arama meşhur. Anlamlarına bakılmadan isim olarak veriliyor çoğu, o kadar hevesliyseniz Türkçe-Arapça sözlük alın ve güzel anlamı olan bir isim bulun. Kuran'da da bu yazılır zaten, yani güzel isimler verin.

Bizim insanlarımız sırf Kuran'da geçiyor diye arapça hayvan isimlerini veya kötü anlamı olan kelimeleri bile isim diye koyuyorlar. Kuran-ı Kerim'e mi, yoksa arapçaya mı kutsallık atfediliyor belli değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.