Jump to content

Sosyalleşmeye Geldim Ben

koohime

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba foruma hoş geldin... Pasta.. Pasta... Passta!  Japonya'dan bile daha çok dikkatimi çekti pastacı olman.... Sen düşün artık... 

pastamı hastasıyım hoş geldin bartu.. aman berfu 

Hoş geldin...

13 saat önce, aliunlu yazdı:

Ya hu isim konusunda az daha dikkatli olması gerekiyor insanlar ama anlaşılan insanlar Kuranı okumakdan anlamakdan uzak olduğu için böyle şeylerin olması doğal 

15 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Zaten bu kuran'dan kelime arama meşhur. Anlamlarına bakılmadan isim olarak veriliyor çoğu, o kadar hevesliyseniz Türkçe-Arapça sözlük alın ve güzel anlamı olan bir isim bulun. Kuran'da da bu yazılır zaten, yani güzel isimler verin.

Bizim insanlarımız sırf Kuran'da geçiyor diye arapça hayvan isimlerini veya kötü anlamı olan kelimeleri bile isim diye koyuyorlar. Kuran-ı Kerim'e mi, yoksa arapçaya mı kutsallık atfediliyor belli değil.

sırf Kurandan oldugu için değil tabi anlamı Çiçek yapragına düşen kar tanesi çiğ tanesi   - berfunun anlamı -

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 saat önce, koohime yazdı:

sırf Kurandan oldugu için değil tabi anlamı Çiçek yapragına düşen kar tanesi çiğ tanesi   - Berfu'nun anlamı -

İsmin gayet güzel arkadaşım anlamı da güzel söylenişi de... Pastalara gel sen pastalara.... Sonra Japonya'ya gel... Tanıtımda pasta ve Japonya geçiyor bizimkiler de isme takılıyor. Açın Google amcayı kar tanesi diye belirterek yazmış sayfa sayfa (sanırım kendimi ele vermiş oldum :7uyu7:) Eee Osaka nasıl? Hokkaido'yu gezdin mi? Akihabara'yı ya da? Acayip merak ediyorum... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, jans09 yazdı:

İsmin gayet güzel arkadaşım anlamı da güzel söylenişi de... Pastalara gel sen pastalara.... Sonra Japonya'ya gel... Tanıtımda pasta ve Japonya geçiyor bizimkiler de isme takılıyor. Açın Google amcayı kar tanesi diye belirterek yazmış sayfa sayfa (sanırım kendimi ele vermiş oldum :7uyu7:) Eee Osaka nasıl? Hokkaido'yu gezdin mi? Akihabara'yı ya da? Acayip merak ediyorum... 

Polemik yaratmayamı çalışıyorsun Janset, kamon gurl :whaaat3-onion-head-emoticon: Hayır isim güzel değil, anlamıda güzel değil, bu arada google'dan bende araştırmıştım:lol Diğer dediğin şeylere bende katılıyorum Jansetçim, onlardan bahset bize Berfin:relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Polemik yaratmayamı çalışıyorsun Janset, kamon gurl :whaaat3-onion-head-emoticon: Hayır isim güzel değil, anlamıda güzel değil, bu arada google'dan bende araştırmıştım:lol Diğer dediğin şeylere bende katılıyorum Jansetçim, onlardan bahset bize Berfin:relax2-onion-head-emoticon:

İsim çilecileri ve sefahatçileri olarak ayırtma bana forumu Barışşşşşş... :e: Çok yandaş bulamasam da senelerin ismimi yanlış söyleme ve anlamalarının vermiş olduğu hırsla çirkefleşebilirim... :p:

Şaka bir yana gerçekten çok merak ediyorum acaba günlük, seyahat defteri vb bir şey tuttun mu? :f:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, jans09 yazdı:

heyaaa sorma   şincik gelelim osaka   iyidi ama kyoto ve nara benım favorim   narada geyıklerle oynuyon tüynüyon kurabiye verıyon saldırıyolar ustune falan acayıppp eglenceli   ben osaka kyoto nara kobe hımejıyi  gezdim   ama bu  sene tokyoya gıdıcem 10 gunluk haftaya persembe   akıbaya ayırıyorum  bıraz butce figur alıcam bıkac tane    hokkaido  artık 2-3 sene sonra  ya   butun yıl para bırıktırmek yorucu oluyo  ara vericem 10 gun ıcın 1 yıl  calısıyorum yeter gari

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, jans09 yazdı:

İsim çilecileri ve sefahatçileri olarak ayırtma bana forumu Barışşşşşş... :e: Çok yandaş bulamasam da senelerin ismimi yanlış söyleme ve anlamalarının vermiş olduğu hırsla çirkefleşebilirim... :p:

Şaka bir yana gerçekten çok merak ediyorum acaba günlük, seyahat defteri vb bir şey tuttun mu? :f:

hiçbişi tutmadım  sushi bile yiyemedim okadar böle beynım döndü ilk gittiğimde zaten 10 gunden fazlası bana zarar anladım  aşcı oldugum halde orda cok sey yiyemedim  udon ramen dayandım tempura butun hafta   :bitter-pink-cat-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.