Jump to content

Yeni Animeci aranızda :)

ByBarisTR

Önerilen İletiler

Merhabalar arkadaşlar, ben Barış 17 yaşındayım ve web işleri ile uğraşıyorum. Facebook beğeni hilesi sitesinde içerik editörü olarak çalışıyorum. Geçen yaz kız tavlama ayağına bir animeci kızla tanıştım ve one piece isimli animeye beni başlattı sağ olsun. Animelere aşırı düşkünüm.

En Sevdiğim Anime;

One Piece

En sevmediğim anime;

Naruto

Ama arada bir Steins Gate isimli animeye de göz atıyorum :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş geldin barış.   ikimiz biraz zıt karakterleriz sanırım.  ben naruto'dan hoşlanırım ama One piece'den hoşlanmam.

Çok sıcak kanlısınız, @Strix. Hocam ben insanlara sevdiği animeden veya mangadan (Giyim , kuşam , din , ırk , boyut  vb.) değer asla vermem. İnsana insan olduğu için değer veririm ve tek yaptığım

@Iyodo Kagenshe Hacı bende Eiiçiro Oda (One Piece yazarı) bunun ölmesinden korkuyorum 41 yaşına gelmiş karı kızla para yiyo bir gün iş üstündeyken ölürse tüm her şey çöp olur.   Bir de Shank

Çok sıcak kanlısınız,

@Strix. Hocam ben insanlara sevdiği animeden veya mangadan (Giyim , kuşam , din , ırk , boyut  vb.) değer asla vermem. İnsana insan olduğu için değer veririm ve tek yaptığım ırkçılık {İyi insan,Kötü insan} bunun dışında herkese eşit değer veririm ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, ByBarisTR yazdı:

@Iyodo Kagenshe Hacı her gün kuru fasülye pilav versin ya, dersin yeter artık .. işte böyle bir durum sürekli karşıma çıkıyor artık yeter illallah sümük gibi yapışmış bana resmen :D 

@ByBarisTR Hocam bıkmışsın belli :D Bende mangakaların 455 bölümlük animeyi ne zaman bitiricekler diye merak ediyorum. Adamlar utanmasa mezarda yazıcaklar :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.